DomůUFCYoel Romero vyhrál soudní spor s výrobcem doplňků stravy. Dostane milionové odškodné!

Yoel Romero vyhrál soudní spor s výrobcem doplňků stravy. Dostane milionové odškodné!

Bývalý bojovník UFC ve střední váze a současný zápasník organizace BELLATOR MMA Yoel Romero vyhrál soudní spor s výrobcem doplňků stravy, kvůli kterému byl před čtyřmi lety pozitivně testován na doping.

Zdroj: UFC

Výrobce výživových doplňků, společnost Goldstar Performance Products, nyní bude muset kubánskému zápasníkovi vyplatit kompenzaci ve výši několika milionů dolarů.

Yoel Romero byl v minulosti pozitivně testován na zakázané látky agenturou USADA. Americká antidopingová agentura Kubánci pozastavila závodní činnost, ale poté, co Romero agentuře prokázal, že užíval kontaminovaný doplněk stravy od společnosti Goldstar, byla suspendace zkrácena na šest měsíců.

Tento incident zanechal na Romerově image vážný šrám, se kterým se bojovník bude muset potýkat až do konce kariéry.

V důsledku toho se rozhodl zažalovat společnost Goldstar a požadoval, aby mu vyplatila téměř 27,5 milionu dolarů jako náhradu za finanční škody a újmu na dobré pověsti.

Nyní byl v tomto případě vynesen rozsudek. Nejvyšší soud v New Jersey rozhodl, že společnost Goldstar musí Romerovi zaplatit náhradu škody. Soud však výši kompenzace snížil. Přesto může být Yoel Romero spokojený. Společnost Goldstar mu vyplatí odškodné ve výši 12,45 milionu dolarů.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ