Alistair Overeem chce odvetu s Rozenstruikem: Máme nevyřízené účty

Alistair Overeem v rozhovoru pro ESPN potvrdil, že by se ve svém dalším souboji chtěl utkat v odvetě s Jairzinho Rozenstruikem. Jak sám říká, mají spolu nevyřízené účty.

Embed from Getty Images

“Reem”, který ve svém posledním souboji, na turnaji UFC Vegas 9, porazil TKO Augusta Sakaie, bezprostředně po zápase nastínil svůj pohled na eventuální odvetu s Jairzinho Rozenstruikem, se kterým v prvním zápse prohrál.

“Pokud jde o Rozenstruika, zničil jsem ho. Dal jsem mu pořádnou lekci. Podle mě to bylo špatné rozhodnutí sudího, který ukončil utkání na jeho samém konci. Nemám problém s odvetou. V mé hlavě jsem ho už porazil. On má vítězství pouze na papíru. A on to ví také. Nemám s tou odvetou nejmenší problém.”

V nejnovějším rozhovoru pro ESPN nyní Overeem říká, že souboj s Rozenstruikem je pro něj první volbou.

“Mám zájem. Stále s ním mám nevyřízené účty. On mě o něco připravil. Sebral mi vítězství. Ukázal jsem mu, ke je jeho místo a on to ví. Celý svět to ví, ale výhru má na svém kontě on. Rozhodně spolu tedy máme nevyřízené účty.”

Overeem má na svém kontě už 19 zápasů v UFC. 40letý Nizozemec je legendou bojových sportů. Poslední dvě utkání vyhrál. Porazil v nich SakaieWalta Harrise. Z posledních pěti zápasů má bilanci 4-1. Jedinou prohru mu připravil právě Rozenstruik, ale je potřeba si připomenout, že Alistair v jejich souboji jasně vedl, ale soupeři se jej podařilo ukončit v posledním kole, v čase 4:56. Podle mnohých šlo o předčasné ukončení ze strany sudího.

Zdroj: Twitter ESPN MMA

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA