Alistair Overeem: bez pásu šampiona UFC nebude moje kariéra kompletní

Už tento víkend se Alistair Overeem (45-17 MMA, 10-6 UFC) představí ve svém dalším zápase v oktagonu UFC. Legenda bojových sportů se utká s Jairzinho Rozenstruikem (9-0 MMA, 3-0 UFC).

Embed from Getty Images

“The Reem” má na svém kontě už 63 zápasů v MMA. Nikdy se nestal šampionem největší organizace MMA na světě, i když měl šanci v titulovém zápase proti Stipe Miocicovi.

V rozhovoru před víkendovým turnajem ve Washingtonu přiznal, že jeho kariéra by nebyla úplná, pokud by nevyhrál mistrovský pás těžké váhy UFC.

“Musíme být realisté. Mám před sebou ještě 2 roky kariéry, možná více, možná méně. Pak přijde definitivní konec. Věřím, že člověk by měl vědět, kdy má skončit. Je to nebezpečná profese. Bojuji už 23 let.”

“Moje kariéra ale nikdy nebude úplná bez titulu šampiona UFC. Musím vyhrávat. Jestli o víkendu vyhraju, budu muset vyhrát pravděpodobně ještě jeden souboj, abych se mohl ucházet o titulový zápas.”

“Cíl je stejný jako vždy. Budeme bojovat, unavím ho a ukončím ještě před časem.”

“Připravuji se na tento zápas již delší dobu. Chtěl jsem bojovat už v září, ale nevyšlo to, až teď. Jsem rád, za jakoukoli zápasovou nabídku. Bude to skvělá příležitost pro Jairzinha a věřím, že to bude skvělé utkání.”

Zdroj: UFC.com | mmafighting.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA