DomůUFCAlistair Overeem:"Soustředím se na dvě věci. Ještě jeden titulový souboj a konec...

Alistair Overeem:”Soustředím se na dvě věci. Ještě jeden titulový souboj a konec kariéry”

Po výborném zápase, který svedl na turnaji UFC on ESPN 8 s Waltem Harrisem, se Alistair Overeem vyjádřil, že touží ještě po jedné titulové šanci a pak ukončí kariéru.

Embed from Getty Images

V zápase večera na turnaji UFC on ESPN 8 porazil Alistair Overeem Walta Harrise. Američan do prvního kola vletěl jako uragán, tvrdě na Overeema zaútočil a nechybělo mnoho aby jej ukončil. Zkušený “Reem” však těžké chvíle “přežil” a ve druhém kole Harrise ukončil TKO.

“Dnes jsem se prezentoval skvěle. Přistoupil jsem velmi vážně k přípravnému kempu a všemu, co je s ním spojené. Můj tým je skvělý a připravoval mě na jakoukoli situaci. Mám skvělé sparingpartnery. Curtis Blaydes, Zach, Tai, to jsou skvělí lidé. Funguje mezi námi perfektní chemie. V utkání mnohdy hodně záleží na reflexech. Myslím si, že by se během utkání nemělo příliš přemýšlet. V zápase s Waltem jsem to přesně tak dělal. Moc jsem nepřemýšlel a jen jsem reflexivně reagoval na konkrétní situace.”

Alistair měl pro svého soka jen slova největšího uznání. Připomeňme si, že před několika měsíci prožila Harrisova rodina velkou tragédii, spojenou s únosem a vraždou jeho nevlastní dcery.

“Je hrozné, čím si musel projít. Smekám před ním klobouk. Ale musí jít dál.”

Overeem si je moc dobře vědom toho, že se jeho sportovní kariéra blíží ke konci. Ale než se jeho dni v MMA naplní, chtěl by ještě jednou bojovat o titul.

” Soustředím se na dvě věci. Ještě jeden titulový souboj a konec kariéry.”

Zdroj: UFC | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ