DomůUFCManažer Ali Abdelaziz: Jsem sobecký a chamtivý. Chci, aby se Usman utkal...

Manažer Ali Abdelaziz: Jsem sobecký a chamtivý. Chci, aby se Usman utkal s Adesanyou o titul ve střední váze!

Ali Abdelaziz, manažer šampiona UFC ve veltrové váze Kamaru Usmana, chce, aby se Usman utkal se šampionem střední váhy Israelem Adesanyou.

Kamaru Usman vždy říkal, že nehodlá bojovat s Israelem Adesanyou, šampionem střední váhy, protože oba pocházejí z Nigérie a on chce, aby pásy UFC drželi dva nigerijští bojovníci. Jeho manažer Ali Abdelaziz má však na věc jiný názor, který prezentoval v rozhovoru pro portál TMZ Sports.

“Další Usmanovou obětí bude Leon Edwards. Skvělý zápas, ale Kamaru ho ukončí během tří kol. To jsou fakta. Chci, aby porazil Edwardse a pak se utkal o pás s Israelem Adesanyou. Mají se rádi, ale nemyslím si, že jsou přátelé. Pokud se objeví dostatek peněz, budou se prát i na parkovišti. S loajalitou to nemá nic společného. Nejsou to tréninkoví partneři. Jsou to afričtí bratři a to je určitá hodnota, ale nakonec chci, aby Kamaru měl dva pásy. Ano, jsem sobecký a chamtivý, ale myslím, že si to Kamaru zaslouží.”

Kamaru Usman v oktagonu UFC neprohrál ani jediný z 15 zápasů. Pod křídly americké organizace začal bojovat v roce 2015 a v roce 2019 získal mistrovský pás, který dosud pětkrát obhájil.

Jen v uplynulém roce nastoupil ke třem obhajobám a postupně v nich porazil Gilberta Burnse, Jorgeho Masvidala a Colbyho Covingtona.

Israel Adesanya zůstává ve své váze neporažený. Jedinou prohru v kariéře MMA utrpěl proti Janu Blachowiczovi, s nímž se Adesanya loni utkal o titul v polotěžké váze.

Zdroj: TMZ Sports

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ