DomůUFCManažer Ali Abdelaziz: Jsem sobecký a chamtivý. Chci, aby se Usman utkal...

Manažer Ali Abdelaziz: Jsem sobecký a chamtivý. Chci, aby se Usman utkal s Adesanyou o titul ve střední váze!

Ali Abdelaziz, manažer šampiona UFC ve veltrové váze Kamaru Usmana, chce, aby se Usman utkal se šampionem střední váhy Israelem Adesanyou.

Kamaru Usman vždy říkal, že nehodlá bojovat s Israelem Adesanyou, šampionem střední váhy, protože oba pocházejí z Nigérie a on chce, aby pásy UFC drželi dva nigerijští bojovníci. Jeho manažer Ali Abdelaziz má však na věc jiný názor, který prezentoval v rozhovoru pro portál TMZ Sports.

“Další Usmanovou obětí bude Leon Edwards. Skvělý zápas, ale Kamaru ho ukončí během tří kol. To jsou fakta. Chci, aby porazil Edwardse a pak se utkal o pás s Israelem Adesanyou. Mají se rádi, ale nemyslím si, že jsou přátelé. Pokud se objeví dostatek peněz, budou se prát i na parkovišti. S loajalitou to nemá nic společného. Nejsou to tréninkoví partneři. Jsou to afričtí bratři a to je určitá hodnota, ale nakonec chci, aby Kamaru měl dva pásy. Ano, jsem sobecký a chamtivý, ale myslím, že si to Kamaru zaslouží.”

Kamaru Usman v oktagonu UFC neprohrál ani jediný z 15 zápasů. Pod křídly americké organizace začal bojovat v roce 2015 a v roce 2019 získal mistrovský pás, který dosud pětkrát obhájil.

Jen v uplynulém roce nastoupil ke třem obhajobám a postupně v nich porazil Gilberta Burnse, Jorgeho Masvidala a Colbyho Covingtona.

Israel Adesanya zůstává ve své váze neporažený. Jedinou prohru v kariéře MMA utrpěl proti Janu Blachowiczovi, s nímž se Adesanya loni utkal o titul v polotěžké váze.

Zdroj: TMZ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ