Tyson Fury vzkazuje Wilderovi: Bude to konec tvé kariéry

Tyson Fury a Deontay Wilder tento víkend (v noci ze soboty na neděli) uzavřou jednu z největších boxerských trilogií v historii tohoto sportu. A máme se na co těšit.

Zdroj: DAZN

Jejich první zápas skončil kontroverzní remízou, po níž „Bronze Bomber“ obhájil svůj pás WBC. Ve druhém zápase však „Gypsy King“ Fury nenechal nic náhodě a dominantním způsobem ukončil Wildera technickým knokautem v 7. kole.

„Dobře ví, že prohrál a že prohraje znovu. V prvním i druhém zápase byl poražen a stane se to i potřetí. Po tomto zápase se opět vrátí k práci ve fast foodu, jako tomu bylo na začátku jeho kariéry. Bude to pro něj konec kariéry.“

„Vzdoruješ, ale budeš knokautován! Udělej pro sebe laskavost a ukonči pak svou boxerskou kariéru. Tvůj odkaz bude rozbitý na kusy. Stejně jako všechny tvé předchozí výmluvy. Všichni se ti za to posmívají jako nějakému malému kusu ho*na, kterým ve skutečnosti jsi.“

Kdo se stane šampionem OKTAGONU v bantamové váze – Macek nebo Magard? >>>
Stane se Martin Buday dalším Slovákem v UFC? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo bude vládnout polotěžké váze UFC? Blachowicz nebo Teixeira? >>>

Wilder po své poslední prohře obvinil Furyho z podvádění, protože podle jeho názoru měl rukavice vycpané nějakým tvrdým předmětem. Mluvil také o tom, že speciální kostým, který měl na sobě pro tento zápas, byl příliš těžký a sebral mu sílu v nohou. Zmínil také možnost otrávené vody a další věci. I kvůli tomu ztratil v Tysonových očích respekt.

„Knokautoval jsem Tě vandráku. A víš, jak si tě budou lidé pamatovat? Jako toho, kterého odstavil Tyson Fury. Jsi ztroskotanec, kterého trénuje jiný ztroskotanec.“

Tyson Fury je sice favoritem zápasu, ale to ještě nemusí nic znamenat. Zvláště v zápase dvou elitních těžkých vah. Jen si vzpomeňte, jak před pár týdny sebral podceňovaný Oleksandr Usyk pás šampiona Anthony Joshuovi.

Sleduj turnaj UFC Vegas 39: Dern vs. Rodriguez ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Obě prohrály pouze jedinkrát ve své kariéře. Připíše si druhou prohru v životě Mackenzie Dern nebo Marina Rodriguez? – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 9.10. na neděli 10.10.

Zdroj: Boxing Scene

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní

PŘEČTI SI TAKÉ