DomůOstatníTomáš Linh Le Sy o prvním turnaji Clash of the Stars: Úspěch!...

Tomáš Linh Le Sy o prvním turnaji Clash of the Stars: Úspěch! Jsme spokojení, ale kdyby nebylo nelegálních streamů, prodáme 100 tisíc PPV

První turnaj Clash of the Stars, který se konal minulý měsíc, nezůstane jednorázovou záležitostí. Promotér organizace Tomáš Linh Le Sy, který je zároveň bojovníkem, v rozhovoru pro iSport.cz hovořil o nejbližších plánech do budoucna.

Na červen mají naplánovaný další turnaj a rozhodně nechtějí ubírat na kontroverzi. Naopak, je to jeden z hlavních aspektů, na nichž bude fungování této organizace postaveno.

“Úspěch! Jsme spokojeni. Technicky šlo všechno relativně dobře. Samozřejmě je co zlepšovat. Každý aspekt galavečera bude příště lepší, ale jsme spokojeni, že jsme to vůbec dali dohromady. Rezonuje to po celém internetu, což nás těší a těšíme se na další turnaj,” řekl Le Sy.

Byl také spokojen s počtem diváků, i když konkrétní čísla nechtěl prozradit. Řekl, že by bylo mnohem lepší, kdyby byli lépe připraveni na obranu proti nelegálním streamům, které byly rozšířené zejména na Twitchi.

“Tímto způsobem se dívaly desetitisíce lidí zdarma. To je nešťastné a musíme na tom zapracovat.”

Na otázku, zda se celkový počet prodaných pay-per-view pohybuje kolem 70-80 tisíc, Le Sy odpověděl: “Ne, to není přesné číslo. Bylo to o něco méně. Těch nelegálních streamů bylo mnohem víc. To je důvod, proč jsme nedosáhli těchto čísel, jinak by to bylo reálné. Byli bychom možná na úrovni 100 000.”

“V budoucnu tam určitě budeme mít kontroverzní lidi. Na tom to bude i nadále, nechci říct postaveno, ale bude to jeden z aspektů, které budou tvořit náš projekt. Nebudeme v tomto směru ubírat plyn. Spíš ho budeme přidávat. Chceme tam mít klasické celebrity, ale určitě tam budou i kontroverzní lidé.”

Zdroj: iSport

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ