Alistair Overeem: Rozhodčí to ukončil předčasně

Minulou sobotu utrpěl Alistair Overeem jednu z nejbolestivějších porážek ve své kariéře. Jairzinho Rozenstruik jej ukončil v posledních sekundách utkání na turnaji UFC ve Washingtonu.

Embed from Getty Images

Souboj trval pět kol a rozhodnutí přišlo čtyři vteřiny před koncem zápasu. Do té doby lepšího Overeema poslal mohutným úderem Rozenstruik na zem. I když se snažil Holanďan ihned vyskočit na nohy, rozhodčí souboj ukončil a vítězem se stal Jairzinho Rozenstruik.

Pro Overeema to znamenalo osmnáctou porážku v kariéře a taky oddálení jeho snu o zisku mistrovského pásu těžké váhy.

Přesto 39letý veterán neztrácí dobrou náladu a úsměv na rtu, jak dokládá jeho příspěvek na Twitteru, i když neopomněl lehce kritizovat sudího:

“MÁM STEHY. RTY TEĎ NEVYPADAJÍ MOC SEXY…PODLE MÉHO NÁZORU BYL DUEL PŘERUŠEN PŘÍLIŠ RYCHLE. – PŘESTO DOUFÁM, ŽE SE VÁM TEN SOUBOJ LÍBIL.“

„The Demolition Man” po svých posledních zápasech doufal, že dostane možnost bojovat o titul v těžké váze. Držel šňůru dvou vítězných zápasů, když porazil Sergeie Pavloviche a Alexeye Oleynika. Teď to však vypadá, že tím, kdo se přiblížil k titulovému zápasu může být právě jeho přemožitel Jairzinho Rozenstruik.

Zdroj: Twitter Alistair Overeem

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA