DomůUFCAmanda Nunes zvažuje odchod do sportovního důchodu

Amanda Nunes zvažuje odchod do sportovního důchodu

Amanda Nunes, šampionka bantamové a pérové váhy organizace UFC, přemýšlí o ukončení své kariéry.

Embed from Getty Images

6. června Amanda Nunes, v hlavním zápase večera na turnaji UFC 250, porazila Felicii Spencer a poprvé tak obhájila svůj pás šampionky v nejtěžší ženské divizi.

Nyní, během vystoupení v brazilském pořadu Esporte Espetacular, se Nunes rozpovídala o možném odchodu do sportovního důchodu.

“Nevím, co dál. Už jsem dosáhla všeho. Cítím se dobře. Možná přišel čas na další krok. Možná najdu nějaké talenty, pomůžu nějakým holkám, možná se stanu trenérkou.”

“Jsem v situaci, kdy můžu klidně zakončit kariéru nebo můžu zůstat a dál bojovat. Ničeho většího ale ve svých vahách dosáhnout nemůžu. Určitě se v budoucnu stanu součástí Síně slávy UFC. Ale život jde dál. Pokud se teď rozhodnu skončit, jsem si jistá, že od UFC dostanu podporu, kterou budu potřebovat ve své budoucí práci.”

“The Lioness” už téměř šest let neprohrála. Přelomovým momentem v její kariéře byl červenec 2016, kdy na turnaji UFC 200 porazila Mieshu Tate a stala se šampionkou bantamové váhy. Tento titul pak v následujících letech pětkrát uhájila, když porazila například Rondu Rousey nebo Valentinu Shevchenko.

Mezitím v pérové váze porazila Cris Cyborg a stala se tak první šampionkou dvou vah v historii UFC. Podle mnohých odborníků a fanoušků je Amanda Nunes nejlepší zápasnicí ženského MMA v historii.

Zdroj: Esporte Espetacular | MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ