DomůUFCAmanda Nunes zvažuje odchod do sportovního důchodu

Amanda Nunes zvažuje odchod do sportovního důchodu

Amanda Nunes, šampionka bantamové a pérové váhy organizace UFC, přemýšlí o ukončení své kariéry.

Embed from Getty Images

6. června Amanda Nunes, v hlavním zápase večera na turnaji UFC 250, porazila Felicii Spencer a poprvé tak obhájila svůj pás šampionky v nejtěžší ženské divizi.

Nyní, během vystoupení v brazilském pořadu Esporte Espetacular, se Nunes rozpovídala o možném odchodu do sportovního důchodu.

“Nevím, co dál. Už jsem dosáhla všeho. Cítím se dobře. Možná přišel čas na další krok. Možná najdu nějaké talenty, pomůžu nějakým holkám, možná se stanu trenérkou.”

“Jsem v situaci, kdy můžu klidně zakončit kariéru nebo můžu zůstat a dál bojovat. Ničeho většího ale ve svých vahách dosáhnout nemůžu. Určitě se v budoucnu stanu součástí Síně slávy UFC. Ale život jde dál. Pokud se teď rozhodnu skončit, jsem si jistá, že od UFC dostanu podporu, kterou budu potřebovat ve své budoucí práci.”

“The Lioness” už téměř šest let neprohrála. Přelomovým momentem v její kariéře byl červenec 2016, kdy na turnaji UFC 200 porazila Mieshu Tate a stala se šampionkou bantamové váhy. Tento titul pak v následujících letech pětkrát uhájila, když porazila například Rondu Rousey nebo Valentinu Shevchenko.

Mezitím v pérové váze porazila Cris Cyborg a stala se tak první šampionkou dvou vah v historii UFC. Podle mnohých odborníků a fanoušků je Amanda Nunes nejlepší zápasnicí ženského MMA v historii.

Zdroj: Esporte Espetacular | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ