DomůUFCAugusto Sakai skončil po zápase s Alistairem Overeemem se čtyřmi zlomenými žebry

Augusto Sakai skončil po zápase s Alistairem Overeemem se čtyřmi zlomenými žebry

Augusto Sakai zhodnotil souboj s Alistairem Overeemem, ke kterému došlo během víkendového turnaje UFC Fight Night v Las Vegas. Vyzdvihl přitom ty části zápasu, které rozhodly o jeho výsledku.

Embed from Getty Images

Na svůj první Main Event zápas pod hlavičkou UFC nebude mít Augusto Sakai příliš dobré vzpomínky. V noci ze soboty na neděli Brazilec prohrál TKO v pátém kole s velezkušeným Alistairem Overeemem. Skončila tak jeho neporazitelnost v oktagonu UFC, která čítala čtyři vítězná utkání.

“Ve druhém kole jsem dostal kolenem, které mi zlomilo dvě žebra. Když mě pak dostal na zem, zlomil mi loktem ještě další dvě. Měl jsem čtyři zlomená žebra  a nemohl jsem bránit porazy, nemohl jsem ukázat své jiu-jitsu, nemohl jsem se pořádně bránit. Ale je to jeho zásluha.”

“Overeem využil svých zkušeností, i když jsem to očekával. Co mi však pořádně ztížilo práci, a neříkám to jako výmluvu, protože to byla jeho zásluha, to byla bolest žeber. Navzdory té bolesti jsem se nevzdal.”

“Moje kondiční příprava byla dobrá. Snažím se v této oblasti pořád zlepšovat. Vždycky je co zlepšovat. Ale já jem neprohrál proto, že bych byl špatně připravený. Jak říkám, problémy s žebry mi pěkně ztížily boj. Nečekal jsem to  nebyl jsem na to připravený.”

Prohra s Alistairem Overeemem je druhou porážkou v kariéře 29letého Brazilce. V roce 2017, během působení v organizaci Bellator, jeho auru neporazitelnosti narušil Cheick Kongo.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ