DomůBellatorBellator 244: Vadim Nemkov knokautoval Ryana Badera a stal se novým šampionem...

Bellator 244: Vadim Nemkov knokautoval Ryana Badera a stal se novým šampionem polotěžké váhy

Zápas večera turnaje Bellator 244 se zcela jistě neodehrál podle scénáře Ryana Badera. Jeho soupeř Vadim Nemkov jej knokautoval už ve druhém kole a sebral mu pás šampiona polotěžké váhy organizace Bellator MMA.

Foto: MMA Junkie

Po vyrovnaném prvním kole se do toho v tom druhém ruský zápasník pořádně opřel. Tlačil na Badera a nakonec jej high kickem poslal na zem. Vrhnul se na něj a zasypal ho množstvím úderů. Bader se sice snažil bránit, ale jeho pokusy byly poměrně chabé. Po chvíli sudí uznal, že to už stačí a zápas ukončil. Vadim Nemkov se tak stal novým šampionem polotěžké váhy.

Pro 28letého Nemkova to bylo sedmé vítězství v řadě. V Bellatoru působí od roku 2017 a ještě zde nenašel přemožitele. Jeho kariérní bilance je nyní 12-2. Jediné dvě prohry v kariéře mu připravili, ještě během jeho působení v organizaci RIZIN, Jiří Procházka a Karl Albrektsson.

Bader prohrál poprvé od ledna 2016, po sérii sedmi výher. Je to jeho první prohra v Bellatoru.

Zdroj: MMA Junkie | Twitter Bellator MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ