DomůRizinSouboj mezi Procházkou a Baderem zatím v nedohlednu

Souboj mezi Procházkou a Baderem zatím v nedohlednu

Ryan Bader na svém Twitteru zveřejnil informaci o tom, že souboj o pás šampiona light heavyweight kategorie organizace Rizin proti Jiřímu Procházkovi není aktuální. Tedy alespoň prozatím ne.

Embed from Getty Images

O tomto zápase se hovoří už poměrně dlouho. Z velkého množství zdrojů přicházely informace o tom, že se o zápase mezi Ryanem Baderem a Jiřím Procházkou intenzivně jedná. Byla by to velká událost, exkluzivní zápas mezi šampiony Bellatoru a Rizinu. Dokonce se už jednalo i o termínu, který měl připadnout na přelom tohoto a příštího roku.

V této chvíli to však s tímto soubojem nevypadá růžově. Bader na Twitteru umístil vzkaz, který to jednoznačně dokládá:

„Snažili jsme se, ale podle všeho to nevyjde a nebudu bojovat o pás organizace Rizin. Nedokázali jsme se dohodnout na podmínkách, které by dávaly smysl. Teď se plně soustředím na návrat do klece Bellatoru. Pravděpodobně k tomu dojde někdy v průběhu února.

Organizace Rizin tak pro svého šampiona polotěžké váhy bude muset hledat jiného vhodného soupeře.

Zdroj: Twitter Ryan Bader

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ