DomůUFCBojovník UFC odsouzen na 22 měsíců vězení! Při incidentu v baru zlomil...

Bojovník UFC odsouzen na 22 měsíců vězení! Při incidentu v baru zlomil jinému muži čelist

30letý australský zápasník Ben Sosoli, který v loňském roce podepsal kontrakt s UFC, by odsouzen na 22 měsíců vězení poté, když při incidentu v melbournském baru zlomil jinému muži čelist.

Embed from Getty Images

Sosoli pracoval jako vyhazovač v baru Jacksons Lounge v Melbourne a incident, kvůli kterému byl teď potrestán, se odehrál v září loňského roku. Sosoli tehdy dvakrát vyprovázel z baru opilého muže. Při druhém pokusu však ztratil trpělivost a opilého hosta praštil pěstí. Zlomil mu tak čelist a muž musel podstoupit operaci obličeje.

Sosoli si včera za tento skutek vyslechl výrok soudu. Ten bojovníka UFC poslal do vězení na 22 měsíců nepodmíněně. Sosoli bude také moci požádat o případné propuštění za dobré chování až po polovině trestu.

Australský bojovník se k obvinění přiznal, ale namítnul, že byl vyprovokován a musel použít sílu. Soudce však byl neoblomný a tak si Sosoli “odsedí” minimálně 11 měsíců ve vězení.

Další trest přišel od organizace UFC, která jej propustila ze svých řad. Sosoli v UFC zvládl dva zápasy. V tom prvním se utkal s Gregem Hardym, který v oktagonu sice zvítězil, ale vzhledem k tomu, že během utkání použil zakázaný inhalátor, souboj byl nakonec označen jako “No Contest”. Ve svém druhém utkání prohrál TKO v 1. kole s Marcosem Rogeriem de Limou.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ