Pondělí, 28 listopadu, 2022
DomůUFCBojovník UFC odsouzen na 22 měsíců vězení! Při incidentu v baru zlomil...

Bojovník UFC odsouzen na 22 měsíců vězení! Při incidentu v baru zlomil jinému muži čelist

30letý australský zápasník Ben Sosoli, který v loňském roce podepsal kontrakt s UFC, by odsouzen na 22 měsíců vězení poté, když při incidentu v melbournském baru zlomil jinému muži čelist.

Embed from Getty Images

Sosoli pracoval jako vyhazovač v baru Jacksons Lounge v Melbourne a incident, kvůli kterému byl teď potrestán, se odehrál v září loňského roku. Sosoli tehdy dvakrát vyprovázel z baru opilého muže. Při druhém pokusu však ztratil trpělivost a opilého hosta praštil pěstí. Zlomil mu tak čelist a muž musel podstoupit operaci obličeje.

Sosoli si včera za tento skutek vyslechl výrok soudu. Ten bojovníka UFC poslal do vězení na 22 měsíců nepodmíněně. Sosoli bude také moci požádat o případné propuštění za dobré chování až po polovině trestu.

Australský bojovník se k obvinění přiznal, ale namítnul, že byl vyprovokován a musel použít sílu. Soudce však byl neoblomný a tak si Sosoli „odsedí“ minimálně 11 měsíců ve vězení.

Další trest přišel od organizace UFC, která jej propustila ze svých řad. Sosoli v UFC zvládl dva zápasy. V tom prvním se utkal s Gregem Hardym, který v oktagonu sice zvítězil, ale vzhledem k tomu, že během utkání použil zakázaný inhalátor, souboj byl nakonec označen jako „No Contest“. Ve svém druhém utkání prohrál TKO v 1. kole s Marcosem Rogeriem de Limou.

Zdroj: MMA Fighting

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ