DomůCZ/SK MMAKSW 63 - Patrik Kincl jde do souboje o titul šampiona! Zápasová...

KSW 63 – Patrik Kincl jde do souboje o titul šampiona! Zápasová karta turnaje a kde jej sledovat

Už v sobotu se v polské Varšavě uskuteční turnaj KSW 63. V hlavním zápase večera uvidíme titulový zápas ve veltrové váze mezi obhájcem titulu Roberto Soldićem a Patrikem Kinclem.

Zdroj: KSW MMA

Roberto Soldić sedí na trůnu veltrové váhy od října 2018, kdy na turnaji KSW 45 v Londýně porazil současného bojovníka UFC Dricuse du Plessise. Chorvat je jedním z nejnebezpečnějších bojovníků v historii organizace KSW. “Robocop” ukončil pět ze svých šesti vítězných zápasů v kleci knokautem a každý z nich se bezesporu vryl fanouškům do paměti. Šestadvacetiletý bojovník při svém debutu v KSW porazil Borise Mankowského a získal mistrovský titul. V dalších zápasech porazil již zmíněného Du Plessise, Vinicia Bohrera, Krystiana Kaszubowského, Michala Pietrzaka a Michala Materlu.

Patrik Kincl se měl se Soldićem utkat už ve svém prvním zápase v organizaci na turnaji KSW 50 v Londýně. Před turnajem se však zranil a ze zápasu tak sešlo. V kleci KSW se objevil až o rok později na KSW 57, kde knokautoval Tomasze Drwala. Dvaatřicetiletý bojovník se poté utkal s Tomaszem Romanowskim, kterého na turnaji KSW 61 ukončil ve druhém kole TKO.

Na zápasové kartě najdeme i bývalého zápasníka UFC Darka Stošiće (15-4), který změří síly s Michalem Andryszakem (22-9-0) nebo dvojnásobnou světovou šampionku v kickboxu Emilii Czerwinskou, která se utká s Weronikou Eszer.

Turnaj je možné sledovat prostřednictvím platformy Voyo. Zakoupit si můžete také přístup PPV v ceně 10 EUR.

KSW 63: Crime of the Century (Soldić vs. Kincl)

Datum: 4. září 2021
Místo: ATM Studio, Varšava, Polsko

Kde turnaj sledovat:

20:00 – (VoyoPPV KSW )

Zápasová karta turnaje KSW 63: Crime of the Century (Soldić vs. Kincl)

Main Event

77.1 kg: Roberto Soldić (18-3-0) vs. Patrik Kincl (24-9-0)

Main Card

61.2 kg: Antun Račić (25-9-1) vs. Jakub Wiklacz (11-3-1)
83.9 kg: Pawel Pawlak (18-4-1) vs. Damian Janikowski (6-3-0)
79.8 kg: Aleksandar Rakas (16-8-0) vs. Tomasz Romanowski (13-8-0)
120.2 kg: Darko Stošić (15-4-0) vs. Michal Andryszak (22-9-0)
65.8 kg: Armen Stepanyan (7-4-0) vs. Michal Domin (3-2-0)

Prelims

56.7 kg: Emilia Czerwińska (0-0-0) vs. Weronika Eszer (0-0-0)
93 kg: Damian Piwowarczyk (3-0-0) vs. Marcin Trzciński (1-0-0)
56.7 kg: Sara Luzar Smajic (2-1-0) vs. Aitana Alvarez (1-0-0)

Zdroj: KSW MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ