DomůUFC„Byla to součást plánu” – Cutelaba o svém chování v zápase s...

„Byla to součást plánu” – Cutelaba o svém chování v zápase s Ankalaevem

Ion Cutelaba (15-5) po kontroverzním ukončení zápasu s Magomedem Ankalaevem (13-1) na turnaji UFC on ESPN+ 27 v Norfolku, neskrýval své rozhořčení.

Embed from Getty Images

Podle jeho názoru rozhodčí zasáhl příliš brzy, protože to, jak se Cutelaba v oktagonu kymácel ze strany na stranu a působil nepřítomným dojmem, byla prý jen součást jeho plánu.

“Měl jsem pod kontrolou všechny soupeřovi akce. Po každém úderu jsem šel do kontru. Kontroval jsem i ve chvíli, kdy sudí zápas přerušil. Takový byl plán, předstírat, že jsem mimo, nalákat soupeře a zaútočit. Bohužel to rozhodčí špatně vyhodnotil.”

Takovým způsobem Cutelaba okomentoval přerušení zápasu během rozhovoru s médii. Na sociálních sítích pak poděkoval za podporu fanouškům a oznámil, že se obrátí na sportovní komisi a podá protest.

“Odvoláme se. Členové sportovní komise viděli to, co viděli všichni fanoušci a věřím, že změní rozhodnutí o ukončení zápasu. Děkuji za podporu.”

Zdroj: Twitter Ion Cutelaba

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ