DomůUFC"Chci sledovat šampiony, jak brání své pásy" Bisping kritizuje módu superzápasů

“Chci sledovat šampiony, jak brání své pásy” Bisping kritizuje módu superzápasů

Takzvané superzápasy nejsou ve světě MMA ničím novým. Jen se s nimi v poslední době nějak roztrhnul pytel.

Embed from Getty Images

Hodně se mluví například o potenciálním utkání mezi Israelem Adesanyou (MMA 18-0), šampionem střední váhy a Jonem Jonesem (MMA 25-1-1NC), šampionem polotěžké váhy organizace UFC a také o mnoha jiných superzápasech.

Michael Bisping, bývalý šampion UFC, takové zápasy kritizuje.

“Abych byl upřímný, mám už takových “superzápasů” opravdu dost. Chci sledovat šampiony při obraně svých pásů. To je to, oč tu běží. Ostatní “superzápasy” jsou docela hloupé.”

Bisping ve svém podcastu dále dodal, že si myslí, že podobně zřejmě smýšlí i sama UFC. Sice podle něj na jednu stranu UFC ví, že díky “superzápasům” může vydělat obrovské peníze, ale na druhou stranu stejně tak dobře ví, že tím pádem prakticky ztrácí smysl rankingy a vůbec celý propracovaný systém organizace.

Zdroj: Podcast Michael Bisping

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ