DomůVideaChtěl se soupeřem "vydrbat", ale dostal KO za 5 vteřin. Karma je...

Chtěl se soupeřem “vydrbat”, ale dostal KO za 5 vteřin. Karma je prostě zdarma!

Dagestánský bojovník MMA Umakhan Ibragimov se o víkendu postaral o velice rychlý knokaut kopem na hlavu, ke kterému potřeboval jen 5 vteřin.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Na historicky prvním turnaji organizace British Fighting Championship, který se konal minulou sobotu v anglickém Middlesbrough, nastoupil Umakhan Ibragimov ke svému pátému profesionálnímu zápasu, ve kterém se utkal s Benem Dosterem, který v profesionálním MMA debutoval. Souboj byl hlavním zápasem večera.

Když zazněl gong, oba muži měli natažené ruce, jako by se jimi chystali dotknout, na znamení pozdravu. V poslední chvíli se však Doster stáhl a kopl Ibragimova do nohy. Jen pár vteřin poté vyletěla noha dagestánského bojovníka, která tvrdě trefila hlavu Dostera, který padl v bezvědomí na zem. InuinuOficiální čas zápasu byl pět sekund.

Zdroj: BJ Penn | YouTube British Fighting Championship

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ