DomůUFCChuck Liddell, bývalý šampion UFC, byl zatčen kvůli domácímu násilí

Chuck Liddell, bývalý šampion UFC, byl zatčen kvůli domácímu násilí

Chuck Liddell, jeden z nejznámějších bojovníků MMA na světě, se dostal do problémů se zákonem. Podle nejnovějších zpráv byl zadržen za domácí násilí.

Zdroj: US Marine Corps, Public domain, via Wikimedia Commons

V poslední době se za mřížemi objevuje skutečně velké množství současných i bývalých bojovníků UFC. Po zprávách o opětovném zatčení Jona Jonese (26-1) a Luise Peny (9-3), se objevily informace, že se do křížku se zákonem dostala ikona bojových sportů, která má dokonce místo v síni slávy UFC – Chuck Liddell (21-9).

Portál TMZ Sports uvádí, že bývalý šampion největší organizace MMA na světě byl vzat do vazby v Los Angeles. Důvod? Obvinění z domácího násilí. Policisté, kteří obdrželi hlášení a dorazili do Liddellova domu, zjistili, že se bojovník dostal do slovní rozepře se svou partnerkou. Rozmíška následně přerostla ve fyzický akt. Jak bylo zjištěno – údajná oběť naštěstí nevyžadovala lékařské ošetření. Kauce za jeho propuštění z vězení byla stanovena na 20 000 dolarů.

Američan se naposledy objevil v kleci v listopadu 2018. Tehdy se potřetí ve své profesionální kariéře utkal s Titem Ortizem (21-12-1). Zápas se mu však příliš nepovedl. Ortiz jej ukončil už v 1. kole. Pro Liddella to byla čtvrtá prohra v řadě.

Zdroj: TMZ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ