Chuck Liddell, bývalý šampion UFC, byl zatčen kvůli domácímu násilí

Chuck Liddell, jeden z nejznámějších bojovníků MMA na světě, se dostal do problémů se zákonem. Podle nejnovějších zpráv byl zadržen za domácí násilí.

Zdroj: US Marine Corps, Public domain, via Wikimedia Commons

V poslední době se za mřížemi objevuje skutečně velké množství současných i bývalých bojovníků UFC. Po zprávách o opětovném zatčení Jona Jonese (26-1) a Luise Peny (9-3), se objevily informace, že se do křížku se zákonem dostala ikona bojových sportů, která má dokonce místo v síni slávy UFC – Chuck Liddell (21-9).

Kdo se stane šampionem OKTAGONU v bantamové váze – Macek nebo Magard? >>>
Stane se Martin Buday dalším Slovákem v UFC? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo bude vládnout polotěžké váze UFC? Blachowicz nebo Teixeira? >>>

Portál TMZ Sports uvádí, že bývalý šampion největší organizace MMA na světě byl vzat do vazby v Los Angeles. Důvod? Obvinění z domácího násilí. Policisté, kteří obdrželi hlášení a dorazili do Liddellova domu, zjistili, že se bojovník dostal do slovní rozepře se svou partnerkou. Rozmíška následně přerostla ve fyzický akt. Jak bylo zjištěno – údajná oběť naštěstí nevyžadovala lékařské ošetření. Kauce za jeho propuštění z vězení byla stanovena na 20 000 dolarů.

Američan se naposledy objevil v kleci v listopadu 2018. Tehdy se potřetí ve své profesionální kariéře utkal s Titem Ortizem (21-12-1). Zápas se mu však příliš nepovedl. Ortiz jej ukončil už v 1. kole. Pro Liddella to byla čtvrtá prohra v řadě.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: TMZ Sports

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ