DomůCZ/SK MMAMagdalena Šormová podepsala kontrakt s KSW

Magdalena Šormová podepsala kontrakt s KSW

Organizace KSW se rozhodla posílit svou slámovou váhu žen. Jak prostřednictvím svého Instagramu informovala Magdalena Šormová, právě podepsala smlouvu s největší polskou organizací MMA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Magdalena Šormová má profesionální MMA bilanci 11-3. V poslední době byla spojena především s organizací OKTAGON MMA, kde vybojovala tři zápasy, z nichž dva vyhrála. Naposledy se v kleci představila letos v červenci, kdy se na turnaji OKTAGON 26 utkala s Chiarou Penco (6-3), kterou bez větších problémů udolala hned v úvodním kole. Ještě předtím nestačila na Ewelinu Wozniak (6-0), s níž jednoznačně prohrála na body.

Nyní se tedy Magdalena Šormová stává součástí jedné z největších evropských MMA organizací. Smlouva již byla podepsána, ovšem jméno první soupeřky, ani termín jejího debutu není znám.

Magdalena se v profesionálním MMA pohybuje od roku 2013. Zápasila v organizacích jako LFN, Invicta FC, WWFC a Pancrase.

Zdroj: Instagram Magdalena Šormová

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ