DomůUFCColby Covington zase vyšiluje a vyhrožuje komentátorovi UFC: Nechci, aby tvoje děti...

Colby Covington zase vyšiluje a vyhrožuje komentátorovi UFC: Nechci, aby tvoje děti vyrůstaly bez otce!

Colby Covington, po skončení UFC 286, agresivně reagoval na vyjádření jednoho z komentátorů UFC Jona Anika. Covingtonovi se nelíbilo, že Anik organizaci naznačil, že náhradníkem pro titulový zápas Edwards vs. Usman měl být Belal Muhammad, a ne Covington.

Colby Covington byl přítomen na UFC 286 v Londýně, kde působil jako potenciální náhradník pro zápas Leona Edwardse s Kamaru Usmanem. Jeho služeb nakonec nebylo zapotřebí, ale “Chaos” dal jasně najevo, že se chce s vítězem tohoto zápasu utkat. Jeho slova podpořil i Dana White, který řekl, že Covington bude dalším vyzyvatelem ve velterové váze.

Jon Anik, jeden z komentátorů galavečera UFC, na svém twitterovém profilu před UFC 286 vyjádřil názor, že podle něj by roli náhradníka pro titulový souboj měl plnit spíše Belal Muhammad.

“Chápu, proč je Colby Covington náhradníkem pro UFC 286, ale nelze nevzpomenout Belala Muhammada! Série 9 vítězství, neprohrál více než 4 roky, knokautoval dříve neporaženého bojovníka. Zaslouží si respekt, a to neříkám jen proto, že moderuje podcast s mým bratrem dvojčetem.”

V rozhovoru pro MMA Fighting se následně k Anikovým slovům vyjádřil Covington, který si servítky rozhodně nebral. Dokonce komentátorovi vyhrožoval.

“Nemluvíme tu o Belalovi, ale o rasistovi. Ten chlap je rasista a všechno, co dělá, je jen zasraný vtip. Muhammad říká, že dostanu zápas o pás kvůli barvě pleti. Protože jsem běloch? To je rasismus.”

“Víte, kdo se stýká a je spojen s rasistou? Jon Anik. Jone, víš, že podporuješ rasistu. Nemáš být zaujatý, máš mít sluchátka a mikrofon a dělat rozhovory… Chceš být roztleskávačka? Odlož mikrofon, vezmi si pompony, postav se stranou a fandi… Jone, chlape, nechci, aby tvoje děti vyrůstaly bez otce… Právě jsem zjistil, že bydlíš v Boca Raton, já bydlím v Miami hajzle, nejsi ode mě daleko, tak radši drž tu svou zasranou hubu. Vyprovokoval jsi medvěda, takže ten teď po tobě půjde.”

Navzdory ujištění prezidenta UFC Dany Whitea, že Covington bude dalším titulovým vyzyvatelem ve velterové váze, nic není jisté.

Leon Edwards, současný šampion divize, totiž trvá na tom, že nemá v úmyslu podepsat smlouvu na zápas s Covingtonem, který si podle něj tuto příležitost nezaslouží. Šampion se domnívá, že “Chaos” nebyl v posledních letech dostatečně aktivní, aby dostal další příležitost na titulový zápas.

Belal Muhammad volá po odvetě s Edwardsem již delší dobu. První zápas mezi oběma bojovníky skončil “no contest” kvůli neúmyslnému faulu Angličana. Až do této nešťastné akce byl “Rocky” v zápase jednoznačně lepším.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ