DomůUFCConor McGregor a Dustin Poirier plánují charitativní zápas mimo oktagon UFC

Conor McGregor a Dustin Poirier plánují charitativní zápas mimo oktagon UFC

Conor McGregor a Dustin Poirier se stále nemohou domluvit s UFC na svých dalších zápasech. Nyní to vypadá, že už jim došla trpělivost a tak se rozhodli vzít věci do svých rukou. Domlouvají si vzájemný souboj, jehož výtěžek půjde na charitativní účely.

Embed from Getty Images

Irský bojovník se už delší dobu snaží domluvit s UFC na svém dalším zápase. Bohužel bezvýsledně. Nyní se na svém twitterovém účtu zeptal svého bývalého soupeře Poiriera, jestli nemá zájem se s ním utkat v zápase, jehož výtěžek by byl poukázán na charitativní účely. Dustin, který se sám výrazně angažuje ve své charitativní nadaci “Good Fight”, s nabídkou souhlasil.

“Hej brácho! Chtěl by si zápasit v charitativním zápase? Žádná spojitost s UFC. Poukážu půl milionu na charitativní účely a kam to bude, to rozhodneš ty. Prodáme to přes PPV nebo se domluvíme na smlouvě s nějakou televizí a připojíme k tomu i jiné charitativní organizace, které jsou blízké mému srdci. Angažuji se v mnoha z nich. Prostě exhibiční zápas pro charitativní účely.”

“12. prosince, Point Depot v Irsku. Bez vážení, váhové kategorie bez limitu, standardní pravidla. Já se postarám o všechny cestovní záležitosti, týkající se tebe a tvé rodiny. McGregor Sports a Entertainment MMA ve spolupráci s The Good Fight Foundation. Charitativní smíšená bojová umění!”

Poirier okamžitě na McGregorovu nabídku odpověděl:

“Jdu do toho! Pojďme na to! Pomůže to velkému množství lidí.

“Paráda. Přejděme do soukromé konverzace a domluvme se, jak budeme postupovat. Jsi dobrý člověk Dustine! Vážím si tvé filantropické angažovanosti, vážím si tvého chování, po našem prvním zápase. Máš můj respekt.”

“12. prosince. Poznačte si toto datum ve svém kalendáři.”

Je jasné, že oba bojovníci se nejprve budou muset dohodnout s organizací UFC, se kterou mají platné kontrakty. McGregor plánoval, že v letošním roce bude v oktagonu hodně aktivní, ale jak tvrdí, nedostal od UFC žádnou konkrétní nabídku. Poirier se měl utkat s Fergusonem, ale nedomluvil se s UFC na finančních otázkách.

Zdroj: Twitter Conor McGregor | Twitter Dustin Poirier

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ