DomůOstatníVIDEO: Dustin Poirier dal facana týpkovi, který urážel jeho ženu!

VIDEO: Dustin Poirier dal facana týpkovi, který urážel jeho ženu!

Neznámý muž se rozhodl, že bude provokovat Dustina Poiriera a urážet jeho manželku. Dostal facana a nezmohl se na nic jiného, než na zvednutý prostředníček.

„Hej Dustine, tvoji manželku a její zprávy mám v mých soukromých zprávach.“ Přesně takhle provokoval Conor McGregor Dustina Poiriera poté, kdy s ním v roce 2021 na turnaji UFC 264 podruhé v kariéře prohrál.

Podobný nápad dostal neznámý muž, který se rozhodl Dustina provokovat v průvodu Mardi Gras v americkém Youngsville. Hned, jak se fanoušek s provokativní cedulí ukázal, Dustin Poirier si jej zavolal k sobě a dal mu facku.

Provokatér byl evidentně zaskočený a jediné, na co se zmohl, byl vztyčený prostředníček. Dustin Poirier zřejmě chtěl ve výměně názorů pokračovat a chystal se seskočit z vozidla, projíždějícího průvodem, ale zabránila mu v tom jeho žena, která tak onoho provokatéra dost možná uchránila od pořádné nakládačky.

Dustin Poirier naposledy bojoval v listopadu loňského roku, kdy porazil Michaela Chandlera submisí. Prozatím není známo, kdy se do oktagonu vrátí.

Zdroj: Twitter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ