Cris Cyborg: „V UFC jsem se cítila jako otrok”

Na turnaji BELLATOR 238 Cris “Cyborg” Justino (MMA 22-2-1NC) porazila Julii Budd (MMA 13-3) a zároveň tak vybojovala mistrovský pás v pérové váze.

Embed from Getty Images

Cris Cyborg dříve byla šampionkou organizace UFC, ale o titul přišla, když prohrála s Amandou Nunes. Jak však sama tvrdí, příliš jí to neznepokojilo, protože se pod křídly UFC necítila dobře.

Podívej se také: Video: Knokaut Cyborg, debut Pettise – to nejlepší z turnaje Bellator 238

“Když jsem ztratila pás v UFC, vyšla jsem z klece a necítila jsem smutek. Říkám to úplně vážně. Cítila jsem se, jako kdyby ze mě někdo sundal těžký kámen. Myslím, že se nic neděje jen tak. Kdybych tenkrát neztratila ten pás, nestala bych se teď šampionkou organizace BELLATOR MMA. Jsem šťastná. Tam jsem tento pocit nikdy neměla. Pracovala jsem a cítila jsem se jako otrokyně.”

Cris Cyborg neměla nikdy dobré vztahy s šéfem UFC Danou Whitem. O to víc si teď váží skvělé spolupráce se Scottem Cokerem v BELLATORU.

“Tady se cítím šťastná a chci, aby to tak pokračovalo. To je můj nový domov. Tady začíná nová éra mé kariéry. Nemám žádné problémy. Šéf spolupracuje se zápasníky a já jsem vděčná, že tady můžu být.”

Zdroj:  mmafighting.com | bjpenn.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
BellatorZahraniční MMA