DomůBellatorCris Cyborg: „V UFC jsem se cítila jako otrok”

Cris Cyborg: „V UFC jsem se cítila jako otrok”

Na turnaji BELLATOR 238 Cris “Cyborg” Justino (MMA 22-2-1NC) porazila Julii Budd (MMA 13-3) a zároveň tak vybojovala mistrovský pás v pérové váze.

Embed from Getty Images

Cris Cyborg dříve byla šampionkou organizace UFC, ale o titul přišla, když prohrála s Amandou Nunes. Jak však sama tvrdí, příliš jí to neznepokojilo, protože se pod křídly UFC necítila dobře.

Podívej se také: Video: Knokaut Cyborg, debut Pettise – to nejlepší z turnaje Bellator 238

“Když jsem ztratila pás v UFC, vyšla jsem z klece a necítila jsem smutek. Říkám to úplně vážně. Cítila jsem se, jako kdyby ze mě někdo sundal těžký kámen. Myslím, že se nic neděje jen tak. Kdybych tenkrát neztratila ten pás, nestala bych se teď šampionkou organizace BELLATOR MMA. Jsem šťastná. Tam jsem tento pocit nikdy neměla. Pracovala jsem a cítila jsem se jako otrokyně.”

Cris Cyborg neměla nikdy dobré vztahy s šéfem UFC Danou Whitem. O to víc si teď váží skvělé spolupráce se Scottem Cokerem v BELLATORU.

“Tady se cítím šťastná a chci, aby to tak pokračovalo. To je můj nový domov. Tady začíná nová éra mé kariéry. Nemám žádné problémy. Šéf spolupracuje se zápasníky a já jsem vděčná, že tady můžu být.”

Zdroj:  mmafighting.com | bjpenn.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ