DomůOstatníDan Hardy ostře kritizuje výkon Tyrona Woodleyho v zápase s Jakem Paulem:...

Dan Hardy ostře kritizuje výkon Tyrona Woodleyho v zápase s Jakem Paulem: Byla to hanba!

Bývalý zápasník UFC Dan Hardy je známý také svou analytickou prací a rozbory zápasů v bojových sportech. Sám říká, že nemá nic proti současnému trendu, takzvaným “money fightům”, ve kterých se utkávají celebrity s profesionálními bojovníky. Musí však mít svou hodnotu – být zábavné a mít také svou kvalitu.

Zdroj: UFC

To se podle jeho názoru v případě boxerského zápasu Jake Paul vs. Tyron Woodley nestalo. Hardy od Woodleyho očekával mnohem víc a vystavil ho kvůli tomu tvrdé kritice.

“Woodley v tom zápase vypadal jako pytel sra*ek. Bylo to velmi trapné. Zlobím se kvůli tomu a čekal jsem od něj víc. Chci říct, člověče, je ti skoro 40 let, tvůj rap tě nikam neposune, tvoje kariéra v MMA skončila. Někdo několik měsíců mluvil nesmysly o tvojí matce a hodně na tebe nadával.”

“Máš 8 kol na to, abys mu namlátil. Dostal jsi ho úderem do provazů a pak jsi nešlápl na plyn, protože jsi se bál, že budeš zranitelný? To je z mého pohledu velmi chabé vysvětlení. Bylo to celkově slabé a pro fanoušky to byly vyhozené peníze.”

Woodley prohrál s Jakem Paulem na body a nyní požaduje odvetu. Na průběh zápasu se ovšem zvedla spíše vlna negativních reakcí a lidé ho už nechtějí vidět. Hardy má podobný názor.

“Askren do toho ani nešel s tím, že vyhraje, to všichni víme. Jenže Woodley chtěl vyhrát, a co je horší, nakonec se o to ani moc nesnažil. To ho musí sžírat. Bylo to vidět i v pozápasovém rozhovoru, kdy se dožadoval odvety. Kámo, svou šanci jsi promarnil, tak drž hubu a najdi si něco jiného. Protože jsi měl šanci a nevyužil jsi ji.”

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ