DomůBellatorDana White kritizuje Fedora Emelianenka: Byl přeceňovaný! Nikdy nebojoval s těmi nejlepšími

Dana White kritizuje Fedora Emelianenka: Byl přeceňovaný! Nikdy nebojoval s těmi nejlepšími

Legendární Fedor Emelianenko ukončil svoji kariéru. Na jeho konec zareagoval i šéf UFC Dana White a kritikou rozhodně nešetřil. Podle Whitea byl Emelianenko hodně přeceňovaný a rozhodně nebyl nejlepším bojovníkem těžké váhy v historii.

Legendární ruský bojovník Fedor Emelianenko ukončil svoji kariéru ve 46 letech. V posledním zápase své kariéry si to rozdal o titul šampiona BELLATORU v těžké váze s Ryanem Baderem, se kterým se už jednou utkal. Bylo to v roce 2019 a Emelianenko se tehdy musel před Baderovým uměním sklonit. Fedorovi bohužel nevyšla ani odveta. Bader jej prakticky k ničemu nepustil a porazil Emelianenka TKO už v prvním kole.

Na konec Fedorovy kariéry zareagoval i prezident UFC Dana White. „Kolik mu je? 46? Podle mě by už takový borec neměl bojovat. Je to však dospělý muž, takže si může dělat, co chce a co uzná za vhodné. Ale myslím si, že měl skončit už před dvěma roky. Snažili jsme se ho dostat k nám do UFC, ale nelituji toho, že se to nepodařilo. Není to tak, že bych ho neměl rád nebo tak podobně. Snažili jsme se o to, ale bohužel jsme neuspěli. Je to tak, jak to je,“ nechal se slyšet Dana White po posledním turnaji UFC.

Poté, co Fedor Emelianenko ukončil svoji kariéru, strhla se na sociálních sítích debata fanoušků o tom, zda je či není GOAT (ten nejlepší všech dob). Dana White si to však rozhodně nemyslí.

“Nechci na něj v žádném případě plivat, protože končí kariéru a to se musí ctít, ale dobře víte, jaký na něj mám názor. Nemyslím si, že je to nejlepší bojovník všech dob. Koneckonců ho ukončila střední váha Henderson. Lidé ho mají rádi a respektují ho, ale možná je přeceňovaný. Nikdy nebyl v UFC a neměřil se s těmi nejlepšími. Nikdy jsem si o něm nemyslel, že je GOAT,” dodal Dana White.

Zdroj: MMA Junkie | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ