DomůUFCDana White kritizuje Usmana a Masvidala za avantýru před Super Bowlem: "Chovali...

Dana White kritizuje Usmana a Masvidala za avantýru před Super Bowlem: “Chovali se jako neandrtálci”

Dana White v rozhovoru pro ESPN otevřeně kritizoval Kamaru Usmana a Jorge Masvidala za jejich avantýru, ke které došlo v Miami, před letošním Super Bowlem.

Embed from Getty Images

Přečti si také: Usman s Masvidalem si vjeli do vlasů

“Vůbec se mi to nelíbilo. Lidé si myslí, že jsem promotér a jako takový bych měl takové “akce”, které přitahují tolik pozornosti, vítat. Ale tak to není. Jsme před Super Bowlem, finále NFL a ti dva se chovají jako neandrtálci.”

“Lidé, kteří nejsou spojeni s MMA se takových věcí bojí. Chápu, že to pro ně může být děsivé. Kdyby mezi Usmanem a Masvidalem došlo k fyzickému kontaktu, musela by dokonce zasáhnout policie.”

“Jestli spolu chtějí bojovat, tak budou. Ale na akci International Fight Week v Las Vegas. Tam na to budou mít 25 minut. V oktagonu si pak mohou dělat co chtějí. Nemusí to dělat v prostorách Radio Row před Super Bowlem.”

Zápas mezi Kamaru Usmanem a Jorge Masvidalem se tedy uskuteční během červencové akce International Fight Week, pravděpodobně na turnaji UFC 252.

Zdroj:  ESPN.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ