DomůUFCDana White o budoucnosti Colby Covingtona v UFC

Dana White o budoucnosti Colby Covingtona v UFC

Dana White se vyjádřil k budoucnosti Colby Covingtona (15-2). Šéf organizace UFC má ohledně toho, co Američana v jeho organizaci čeká, poměrně jasno.

Embed from Getty Images

Turnaj UFC 245 je už historií, ale ještě dlouze se na něj bude vzpomínat. Colby Covington sice nezískal vytoužený mistrovský pás, ale ukázal obrovské srdce bojovníka a za to si zaslouží velký respekt. Každý ví, že Američan není fanoušky příliš oblíben, ale je potřeba, aby dostal, co zaslouží. Šéf UFC Dana White také pochválil Covingtona a naznačil jeho blízkou budoucnost:

“Chtěl bych zápas Covington vs. Woodley. Bylo by to parádní utkání. Ovšem, když má Colby zlomenou čelist, nebude moci nějakou dobu bojovat. Takže teď se bude muset dát dohromady, odpočinout si, zregenerovat se a potom se budeme bavit co dál.”

White se také zmínil o údajném konfliktu s Covingtonem:

“Mezi námi není žádný problém. V posledních dvaceti letech jsem s takovými jako on jednal snad tisíckrát. Je jasné, že není spokojený s tím, jak ten zápas dopadl. Přišel do zápasu s nějakým plánem, měl něco vymyšlené, ale Usman to dokázal eliminovat a vyhrál.

Zdroj: mmafighting.com | mmaweekly.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ