Dana White o budoucnosti Colby Covingtona v UFC

Dana White se vyjádřil k budoucnosti Colby Covingtona (15-2). Šéf organizace UFC má ohledně toho, co Američana v jeho organizaci čeká, poměrně jasno.

Embed from Getty Images

Turnaj UFC 245 je už historií, ale ještě dlouze se na něj bude vzpomínat. Colby Covington sice nezískal vytoužený mistrovský pás, ale ukázal obrovské srdce bojovníka a za to si zaslouží velký respekt. Každý ví, že Američan není fanoušky příliš oblíben, ale je potřeba, aby dostal, co zaslouží. Šéf UFC Dana White také pochválil Covingtona a naznačil jeho blízkou budoucnost:

“Chtěl bych zápas Covington vs. Woodley. Bylo by to parádní utkání. Ovšem, když má Colby zlomenou čelist, nebude moci nějakou dobu bojovat. Takže teď se bude muset dát dohromady, odpočinout si, zregenerovat se a potom se budeme bavit co dál.”

White se také zmínil o údajném konfliktu s Covingtonem:

“Mezi námi není žádný problém. V posledních dvaceti letech jsem s takovými jako on jednal snad tisíckrát. Je jasné, že není spokojený s tím, jak ten zápas dopadl. Přišel do zápasu s nějakým plánem, měl něco vymyšlené, ale Usman to dokázal eliminovat a vyhrál.

Zdroj: mmafighting.com | mmaweekly.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA