Dana White: UFC nabídla Conoru McGregorovi a Dustinovi Poirierovi vzájemný souboj

Sotva se Dana White dozvěděl o tom, že Conor McGregor si s Dustinem Poirierem domlouvají charitativní zápas, nemeškal a oběma bojovníkům nabídl souboj pod křídly UFC.

Embed from Getty Images

Před několika dny se oba bojovníci na sociálních sítích domlouvali, že se spolu utkají mimo UFC a výtěžek z jejich souboje půjde na charitativní účely. Dana White celé dění sledoval zpovzdálí a nyní se rozhodl jim předložit nabídku na vzájemný souboj v rámci organizace UFC.

“Conor vyzval na souboj Poiriera. Chtějí se utkat v Dublinu a výtěžek z tohoto utkání chtějí poukázat na charitativní účely. Tak jsme jim nabídli vzájemný zápas. Nabídli jsme Dustinovi a Conorovi souboj a čekáme na jejich odpověď.!

Poirier prakticky vzápětí na tuto nabídku stručně reagoval na svém Twitteru.

“Přijímám.”

Poprvé se spolu oba bojovníci utkali v září 2014, kdy na turnaji UFC 178 McGregor knokautoval Poiriera v prvním kole. 32letý Ir se od té doby utkal například s Eddiem Alvarezem, Natem Diazem, Jose Aldem nebo Khabibem Nurmagomedovem. Ve svém posledním zápase, na turnaji UFC 246, bleskově knokautoval Donalda Cerroneho.

Poirier byl, po prohře s McGregorem, aktivnější než jeho soupeř. Od jejich vzájemného zápasu vybojoval v UFC celkem 13 utkání. Bojoval například s Maxem Hollowayem, Khabibem Nurmagomedovem, Eddiem Alvarezem nebo Justinem Gaethjem. Naposledy se jeho jméno skloňovalo v souvislosti se zápasem s Tony Fergusonem, ale “The Diamond” se s UFC nedohodl na finančních otázkách.

Zdroj: Twitter Barstool Sports | Twitter Dustin Poirier

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA