DomůUFCDana White ukazuje, jak UFC buduje svůj "Fight Island"

Dana White ukazuje, jak UFC buduje svůj “Fight Island”

Už 11. července se dočkáme premiéry projektu “Fight Island”. První akcí, která na ostrově Yas v Abú Dhabí proběhne, bude turnaj UFC 251.

Foto: UFC

Celý projekt UFC, který je spojený s ostrovem, je připravován ve spolupráci s Úřadem pro kulturu a turistiku Abú Dhabí.

V souladu se směrnicemi, týkajícími se ochrany zdraví, byla vytvořena bezpečnostní zóna o rozloze 25 km čtverečních, ve které se nachází aréna, hotel, školící objekty a restaurace. Tato zóna bude přístupná pouze bojovníkům UFC, jejich trenérům a dále personálu UFC a místním zaměstnancům, jejichž přítomnost je nutná pro fungování jednotlivých objektů na ostrově.

Pár dní před prvním turnajem, který na tomto ostrově proběhne, publikoval šéf UFC videa, která ukazují, jak probíhala výstavba a příprava projektu.

Zdroj: Twitter Dana White

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ