Dana White: Utkání s Hallem bude posledním zápasem v kariéře Andersona Silvy

Andersona Silvu, bývalého šampiona UFC a skutečnou legendu MMA čeká v říjnu zápas s Uriahem Hallem. A spekuluje se o tom, že to bude pravděpodobně poslední zápas v jeho bohaté kariéře.

Embed from Getty Images

Anderson Silva má s UFC platný kontrakt ještě na dva zápasy, ale vypadá to tak, že jeho nejbližší utkání s Uriahem Hallem bude posledním soubojem jeho kariéry.

Šéf UFC i Andersonův manažer ještě nedávno hovořili o tom, že budoucnost Silvy závisí pouze na něm. Nyní se však Dana White, na tiskové konferenci po posledním turnaji UFC, vyjádřil v tom smyslu, že zápas s Hallem bude tečkou za Silvovou kariérou.

Legendární “The Spider” v posledních letech neprožíval nejlepší časy. Od porážky v zápase s Chrisem Weidmanem v roce 2013, absolvoval v oktagonu UFC sedm zápasů, ale zvítězit dokázal jen jednou. To bylo v roce 2017, kdy porazil Dereka Brunsona.

Uriah Hall se letos do klece UFC ještě nedostal, i když měl naplánovány zápasy s Jacare SouzouYoelem Romerem. Souza onemocněl koronavirem a Romero se zranil. V posledních dvou zápasech dokázal Hall porazit Bevona LewiseAntonia Carlose Jr.

Zápas mezi Andersonem Silvou a Uriahem Hallem by se měl uskutečnit 31. října.

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA