DomůUFCDaniel Cormier o vítězství Jona Jonese na UFC 285: Pořád říkal, jak...

Daniel Cormier o vítězství Jona Jonese na UFC 285: Pořád říkal, jak to bude snadné a nikdo mu nevěřil

Daniel Cormier byl debutem svého bývalého soupeře Jona Jonese v těžké váze doslova ohromen. “Bones” minulý víkend na UFC 285 v Las Vegas porazil Ciryla Ganea a stal se novým šampionem organizace v těžké váze.

Jon Jones se do oktagonu největší světové organizace MMA vrátil po několikaleté soutěžní pauze. “Bones” se na svůj debut v těžké váze připravoval více než tři roky. Přibíral na váze a trénoval s těžšími soupeři.

Na UFC 285 porazil Ciryla Ganea submisí v prvním kole a stal se novým šampionem královské divize. Daniel Cormier, který v minulosti držel pás šampiona polotěžké i těžké váhy, výkon svého dávného soupeře okomentoval.

“Jon Jones je novým šampionem těžké váhy a jen málokdo čekal, že se mu to podaří tímto způsobem. Celý týden před zápasem říkal, jak snadný tento souboj bude. Nikdo mu nevěřil. Já jsem mu tedy rozhodně nevěřil. Když jsme se před zápasem potkali, zeptal jsem se ho na strach, o kterém v minulosti mluvil. Tvrdil, že strach potřebuje. Zeptal jsem se, jestli na něj Ciryl Gane tak působí. Odpověděl sebevědomě, že Gane pro něj není soupeřem a já to nechápal. Pak vstoupil do oktagonu a ovládl svého soupeře takovým způsobem, že mi beze slova dal najevo, že všemu, co říká, od začátku věří.”

Nyní by se Jones měl utkat s bývalým šampionem UFC v těžké váze Stipe Miocicem. “Bones” vyzval Miocice, kterého považuje za nejlepší těžkou váhu v historii, na souboj krátce po svém vítězství nad Cirylem Ganem.

Jones tento souboj vnímá jako příležitost převzít jeho status. Cormier je přesvědčen, že Miocic bude pro “Bonese” větší výzvou než Francouz. Souboj by se měl s největší pravděpodobností uskutečnit v létě.

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ