Daniel Cormier vzkazuje Stipe Miocicovi: “Zachovej se správně a pojď do odvety.”

Daniel Cormier by chtěl okamžitou odvetu se Stipe Miocicem, ale ten se do odvety moc nehrne. “DC” se tedy Miocicovi znovu připomíná.

Embed from Getty Images

Oba borci se spolu utkali dvakrát. V roce 2018 a poté o rok později. Na turnaji UFC 226 Daniel Cormier sebral mistrovský pás Miocicovi poté, kdy jej knokautoval v prvním kole. V následujícím roce došlo k odvetě a Stipe Miocic porazil Cormiera TKO na turnaji UFC 241.

Stipe Miocic se v poslední době potýkal s úrazem oční sítnice, ke kterému přišel právě v posledním utkání s Cormierem. Miocic nedávno prohlásil, že je už zdravotně v pořádku, ale potřebuje ještě čas. Jeho manažer navíc řekl, že Stipe se chce utkat s někým, koho ještě neporazil.

Během turnaje UFC v Raleighu se Cormier rozhodl připomenout Miocicovi, že on mu odvetu dal a od něj čeká to samé.

“Myslím na Stipeho a chci se s ním utkat co nejdříve. Stane se to. Vím, že chce vyzkoušet něco nového. Taky jsem to tak měl, když jsem ho porazil, ale dal jsem mu odvetu. Je dobré dělat správné věci. Jsi čestný, je to tak Stipe? Jsi hasič, zachraňuješ životy. Celý život děláš správné věci, je to tak? Tak udělej správnou věc a pojď do odvety.”

Daniel Cormier již dříve prohlásil, že pokud vyhraje druhý zápas s Miocicem, ukončí kariéru. Nyní chce pouze odvetu a bez ohledu na výsledek, po tomto zápase pověsí rukavice na hřebík.

Zdroj:  mmafighting.com | MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA