DomůUFCDaniel Cormier vzkazuje Stipe Miocicovi: "Zachovej se správně a pojď do odvety."

Daniel Cormier vzkazuje Stipe Miocicovi: “Zachovej se správně a pojď do odvety.”

Daniel Cormier by chtěl okamžitou odvetu se Stipe Miocicem, ale ten se do odvety moc nehrne. “DC” se tedy Miocicovi znovu připomíná.

Embed from Getty Images

Oba borci se spolu utkali dvakrát. V roce 2018 a poté o rok později. Na turnaji UFC 226 Daniel Cormier sebral mistrovský pás Miocicovi poté, kdy jej knokautoval v prvním kole. V následujícím roce došlo k odvetě a Stipe Miocic porazil Cormiera TKO na turnaji UFC 241.

Stipe Miocic se v poslední době potýkal s úrazem oční sítnice, ke kterému přišel právě v posledním utkání s Cormierem. Miocic nedávno prohlásil, že je už zdravotně v pořádku, ale potřebuje ještě čas. Jeho manažer navíc řekl, že Stipe se chce utkat s někým, koho ještě neporazil.

Během turnaje UFC v Raleighu se Cormier rozhodl připomenout Miocicovi, že on mu odvetu dal a od něj čeká to samé.

“Myslím na Stipeho a chci se s ním utkat co nejdříve. Stane se to. Vím, že chce vyzkoušet něco nového. Taky jsem to tak měl, když jsem ho porazil, ale dal jsem mu odvetu. Je dobré dělat správné věci. Jsi čestný, je to tak Stipe? Jsi hasič, zachraňuješ životy. Celý život děláš správné věci, je to tak? Tak udělej správnou věc a pojď do odvety.”

Daniel Cormier již dříve prohlásil, že pokud vyhraje druhý zápas s Miocicem, ukončí kariéru. Nyní chce pouze odvetu a bez ohledu na výsledek, po tomto zápase pověsí rukavice na hřebík.

Zdroj:  mmafighting.com | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ