DomůUFCDěkuji ti za všechno otče - Khabib Nurmagomedov po vítězství na turnaji...

Děkuji ti za všechno otče – Khabib Nurmagomedov po vítězství na turnaji UFC 254

Khabib Nurmagomedov se na turnaji UFC 254 utkal o titul šampiona lehké váhy s Justinem Gaethjem. Ruský zápasník svého soka porazil submisí už ve druhém kole a uhájil tak svůj mistrovský pás.

Embed from Getty Images

Tento zápas byl bohužel posledním v Khabibově kariéře. Po smrti svého otce, který stál celý život po jeho boku, už nemá sílu sám pokračovat. Odchází na vrcholu a neporažený.

Po turnaji UFC 254 Khabib, prostřednictvím Instagramu, vzdal hold svému otci, trenérovi a mentorovi v jedné osobě.

“Když je Alláh s tebou, nikdo tě nemůže zlomit – nikdo. Děkuji ti otče za všechno, co jsi mě naučil. Kéž ti Alláh dá ten největší ráj.”

Po turnaji UFC 254 Khabib přiznal, že slíbil své matce, že už dál nebude bojovat bez svého otce. Nurmagomedov ukončil svou profesionální MMA kariéru jako neporažený šampion lehké váhy UFC. Na turnaji UFC 254 si na své konto připsal 29. výhru kariéry, když ve druhém kole porazil submisí Justina Gaethjeho.

Celý svět viděl, jak silný byl vztah Khabiba a jeho otce. Všichni bojovníci, kteří se společně s Nurmagomedovem připravovali, brali Abdulmanapa jako přirozeného lídra. Je možné, že nyní převezme Khabib roli svého otce a bude dohlížet na rozvoj MMA ve své zemi.

Zdroj: Instagram Khabib Nurmagomedov

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ