DomůUFCDerrick Lewis si byl jistý, že s Blagoyem Ivanovem prohrál

Derrick Lewis si byl jistý, že s Blagoyem Ivanovem prohrál

Derrick Lewis porazil na UFC 244 Blagoye Ivanova via Decision (Split). “Black Beast” si ale byl do chvíle, než byl vyřčen verdikt rozhodčích jistý, že vyhraje jeho soupeř.

Embed from Getty Images

Verdikt arbitrů zněl (30-27, 28-29, 29-28) ve prospěch Lewise.

“Myslel jsem si, že jsem ten souboj prohrál. Byl jsem si jistý, že to dají Blagoyovi.”

Lewis si myslel, že dvě kola prohrál a jako hlavní důvod své domněnky označil porazy Ivanova. Během duelu celkem třikrát dostal Ivanov Lewise na zem, ale na zemi byl Ivanov vcelku neškodný.

“Ano, bylo to o porazech a já myslel, že díky nim vyhraje. Ale je pravdou, že provedl poraz a na zemi nebyl aktivní. Čekal jsem, že bude používat lokty a ubije mě, ale neudělal to a já si naopak vždycky na zemi odpočinul a chytil jsem druhý dech.”

„Black Beast“ ví, že to nebyl špatný zápas, ale také ví, že toho mohl a měl ukázat mnohem víc.

“Měl jsem toho ukázat mnohem víc. Měl jsem být aktivnější. Dlouho jsem váhal, chyběly tomu rány a kopy.”

Derrick Lewis musel být při čtení verdiktu příjemně překvapen. Po dvou porážkách v řadě se, doufejme, vrátil na vítěznou vlnu.

Zdroj: mmafighting.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ