DomůUFCDiego Sanchez vs. Michel Pereira na UFC Rio Rancho

Diego Sanchez vs. Michel Pereira na UFC Rio Rancho

Na zápasovou kartu turnaje UFC Rio Rancho byl přidán velmi zajímavý souboj ve weltrové kategorii.

Embed from Getty Images

Tím soubojem bude utkání mezi Diego Sanchezem (29-12) a Michelem Pereirou (23-10). Čeká nás bezesporu skvělá podívaná, protože se setká efektivně bojující zástupce staré školy Sanchez s Pereirou, který skvěle ovládá capoeiru a dokáže její atraktivní prvky v kleci mistrně předvádět.

Oba borci svá poslední utkání v UFC prohráli. Američan prohrál s Michaelem Chiesou a Brazilci uštědřil porážku Tristan Connelly.

Bude zajímavé sledovat, jak si Sanchez s Pereirovou “akrobacií” poradí. Níže se můžete podívat na highlighty Michaela Perreiry:

Zdroj: Twitter Marcel Dorff | Youtube Saved

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ