mmamag.cz » Ostatní » Kajínek chce do klece prezidenta Pavla. Vezmu ho i zadarmo, vzkázal z nové organizace G MMA » Diskuze Diskuze a zkušenosti: Kajínek chce do klece prezidenta Pavla. Vezmu ho i zadarmo, vzkázal z nové organizace G MMA Zpět do článku Radek Šebek před 1 hodinou