DomůUFCMagomed Ankalaev se posunul v žebříčku polotěžké váhy! Jak daleko je od...

Magomed Ankalaev se posunul v žebříčku polotěžké váhy! Jak daleko je od titulového zápasu?

Minulý víkend jsme mohli vidět zajímavý duel v polotěžké váze UFC, ve kterém se utkali Magomed Ankalaev a Thiago Santos. Ankalaev potvrdil roli favorita a navýšil svoji sérii vítězství. Přineslo mu to i významný posun v rámci žebříčku divize.

Ruský zápasník se totiž v aktualizovaném žebříčku posunul na čtvrté místo. Pořadí tak vypadá následovně: šampion Teixeira, Blachowicz, Procházka, Rakic, Ankalaev, Smith. Jak víme, o titul bude aktuálně bojovat Jiří Procházka s Gloverem Teixeirou, ale co přijde pak?

Původně byl na březen plánovaný souboj bývalého šampiona Jana Blachowicze se srbským zápasníkem Aleksandarem Rakicem. Polský bijec se však zranil a duel se odložil. Kdo bude tedy dalším vyzyvatelem po Jirkovi, to je stále ve hvězdách.

Pořád je velká pravděpodobnost, že o titulovou příležitost zabojují Blachowicz a Rakic. Titulový zápas odehraje až v červnu a tak je stále dostatek času. Ankalaev má však k titulové šanci velmi blízko a chybí mu k ní teoreticky jen jeden zápas. S kým se však utká je velmi těžké odhadnout.

Zdroj: UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ