DomůOstatníZápasník Bellatoru Joe Schilling knokautoval opilce v baru

Zápasník Bellatoru Joe Schilling knokautoval opilce v baru

Bývalý zápasník organizace BELLATOR MMA Joe Schilling se během návštěvy baru dostal do potyčky s neznámým opilým mužem. Došlo ke konfliktu, v jehož závěru poslal 37letý bojovník opilce tvrdým knokautem k zemi.

Zdroj: BELLATOR MMA

Na veřejnost se dostalo krátké video zmíněného incidentu, ze kterého je však těžké usoudit, co inzultaci předcházelo. Opilý muž se Schillingovi nejprve postavil do cesty, pak mu pravděpodobně něco řekl, a když se k němu Joe otočil, vypadalo to, že muž naznačuje úder. Schillingova reakce byla rychlá a nekompromisní. Někteří ji pod videem schvalují, ale většina ji kritizuje.

“V této zemi se už zřejmě nemůžete ani bránit v sebeobraně. Nebojte se, mám pro vás video. Mám vás rád. Děkuji za vaši podporu během této život ohrožující zkušenosti. Děkuji také týmu The Yard Muay Thai za to, že mě na takové situace připravil.“

Schilling připojil také hashtag “f*ck racists”, což by mohlo částečně vysvětlovat, co celý konflikt zažehlo.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter TheBrodie505

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ