mmamag.cz » UFC » Pořád to mám v sobě – Georges St. Pierre je otevřený návratu do oktagonu » Diskuze Diskuze a zkušenosti: Pořád to mám v sobě – Georges St. Pierre je otevřený návratu do oktagonu Zpět do článku Nikola Andreev 9. 10. 2020 UFC 264: Conor McGregor reaguje na svou prohru a opět vulgárně napadá Poirierovu ženu Miesha Tate se pustila do svých kolegyň: Peníze za nahé fotky? Musí být zoufalé Ivan Buchinger o šancích českých a slovenských zápasníků v UFC: Buday na pás v UFC nemá, ale Procházka ho získá
Ivan Buchinger o šancích českých a slovenských zápasníků v UFC: Buday na pás v UFC nemá, ale Procházka ho získá