DomůUFCPořád to mám v sobě - Georges St. Pierre je otevřený návratu...

Pořád to mám v sobě – Georges St. Pierre je otevřený návratu do oktagonu

Georges St.Pierre, bývalý šampion UFC ve dvou váhových kategoriích, je už delší čas ve sportovním důchodu. Přesto se jej novináři celou tu dobu dotazují na možnost jeho návratu do oktagonu.

Embed from Getty Images

Khabib Nurmagomedov řekl, že by se rád utkal s kanadským zápasníkem. A Dana White, šéf UFC, na to reagoval slovy, že by takovému zápasu byl nakloněn. Jak se však zdá, k samotnému zápasu vede ještě dlouhá cesta.

Před nedávnem se GSP vyjádřil v tom smyslu, že od UFC nedostal žádnou nabídku. Nyní, v nejnovějším rozhovoru pro ESPN, však připomíná, že je celou dobu otevřený potenciálnímu zápasu s Khabibem.

“Jestli se ještě někdy vrátím, udělám to jen kvůli jednomu souboji. Musím mít taky jistotu, že to bude ten největší zápas. Myslím si, že jediným soupeřem, který tohle může nabídnout je Khabib. Má auru neporazitelnosti. Je doslova nedotknutelný. Na druhou stranu je taková výzva zároveň děsivá.”

GSP také přiznal, že celou dobu nad svým návratem váhá.

“Když trénuji, cítím, že to mám pořád v sobě. Kdybyste se mě zeptali v průběhu tréninku, jestli chci bojovat s Khabibem, odpověděl bych – Ano, udělejme to! Když však emoce opadnou a já odpočívám doma, docházím k názoru, že není důvod, abych se vracel. Takže mám hodně smíšené pocity.”

Podle Kanaďana je největší překážkou pro realizaci souboje GSP vs. Khabib sama organizace UFC.

“Šance jsou velice malé. Hlavně vzhledem k UFC. Pokoušeli jsme se o to už před dvěma roky. Přistupovali jsme k tomu velice aktivně a nevyšlo. Takže nevím, proč by to tentokrát mělo vyjít.”

Georges St-Pierre bojoval v profi MMA od roku 2002. V roce 2006 vybojoval titul šampiona polotěžké váhy UFC, o který však v následujícím souboji přišel. Následně opět vybojoval titul a podařilo se mu jej devětkrát uhájit. Nakonec odešel na odpočinek. V roce 2017 se rozhodl, že se na jeden zápas vrátí do oktagonu UFC. Porazil šampiona střední váhy Michaela Bispinga a sebral mu mistrovský pás. Poté se rozhodl opět odejít do ústraní.

Zdroj: ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ