DomůCZ/SK MMATereza Bledá by měla zabojovat o smlouvu s UFC!

Tereza Bledá by měla zabojovat o smlouvu s UFC!

UFC, jako nejprestižnější MMA liga světa, bývá pro domácí zápasníky velkým snem. Českých zástupců je v ní jako šafránu, ale už brzy se možná jejich řady významně rozšíří.

Domácí MMA zažívá zlaté časy. Fanoušci na galavečerech českých a slovenských organizací plní haly. David Dvořák má v UFC bilanci 3-1. Jiří Procházka tam dokonce bude bojovat o titul.

A světlým dnům nemusí být zdaleka konec! Matěj Peňáz nedávno oznámil, že o smlouvu s UFC zabojuje v Dana White´s Contender Series (DWCS) a vypadá to, že nebude sám.

Dle twitterového účtu Hellowhostthat se o to samé údajně pokusí i Tereza Bledá! Vypadá to, že dlouho očekávaná zpráva je konečně tady.

Když se pak podíváme na oficiální stránky UFC, zjistíme, že v přehledu bojovníků skutečně figuruje i jméno Terezy Bledé.

Zdroj: UFC

Přesun Bledé do UFC byl prakticky jen otázkou času, jelikož už v mladém věku projevovala extrémní talent a stala se dokonce první ženskou šampionkou organizace OKTAGON MMA. Pro domácí fanoušky se tak jedná o další skvělou zprávu a velký úspěch světové úrovně.

Sleduj turnaj UFC Vegas 53: Rob Font vs. Marlon Vera ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA!SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v noci ze soboty 30.4. na neděli 1.5.

Zdroj: Twitter Hellowhostthat | UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ