DomůCZ/SK MMAMatěj Peňáz popisuje, jaké to bylo trénovat s Chimaevem!

Matěj Peňáz popisuje, jaké to bylo trénovat s Chimaevem!

Matěj Peňáz, po svém posledním zápase na turnaji OKTAGON 30, zamířil do zahraničí a na svém tréninkovém kempu ve Švédsku se potkal i s vycházející hvězdou Khamzatem Chimaevem.

V rozhovoru pro portál Kaocko se Matěj vyjádřil, jak kemp s Khamzatem Chimaevem hodnotí a zda tento zápasník opravdu má na to, aby dosáhl na absolutní vrchol.

“Strávil tam asi tři týdny a musím říct, že byl úplně v pohodě. Je to sympaťák, skromný a pohodový kluk. V tréninku je ale neskutečný. Má ohromnou fyzičku a energii, na zemi je fakt naprosto dominantní. Ovšem má i skvělý postoj. Na to, že je to bývalý wrestler, velmi dobře boxuje. Nepochybuji o tom, že se jedná o budoucí hvězdu UFC,” prozradil Matěj Peňáz své dojmy.

“UFC jsme spolu moc neřešili. Samozřejmě bych to ale na takovou úroveň jednou dotáhl moc rád. Věřím tomu. A dobře vím, že mám stále na čem pracovat. Navíc všechno má svůj čas. Určitě mě ale potěšilo, když mi Chimaev říkal, že viděl některé mé zápasy a že mě po tréninku i dost chválil.”

Peňáz se také zmínil o tom, že jej Švédsko překvapilo, protože příprava tam probíhá jinak než u nás. Je to tam mnohem více zaměřené na práci na zemi, na grappling a wrestling. A jelikož právě tam má své největší mezery, tak tento způsob přípravy velice uvítal.

Připomeňme ještě, že Matěj Peňáz není prvním českým bojovníkem, který se v rámci kempu s Chimaevem potkal. Na kemp do Švédska totiž již dříve zamířili například Jiří Procházka, Miloš Petrášek či Michal Martínek.

Zdroj: Kaocko

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ