DomůCZ/SK MMAMatěj Peňáz popisuje, jaké to bylo trénovat s Chimaevem!

Matěj Peňáz popisuje, jaké to bylo trénovat s Chimaevem!

Matěj Peňáz, po svém posledním zápase na turnaji OKTAGON 30, zamířil do zahraničí a na svém tréninkovém kempu ve Švédsku se potkal i s vycházející hvězdou Khamzatem Chimaevem.

V rozhovoru pro portál Kaocko se Matěj vyjádřil, jak kemp s Khamzatem Chimaevem hodnotí a zda tento zápasník opravdu má na to, aby dosáhl na absolutní vrchol.

“Strávil tam asi tři týdny a musím říct, že byl úplně v pohodě. Je to sympaťák, skromný a pohodový kluk. V tréninku je ale neskutečný. Má ohromnou fyzičku a energii, na zemi je fakt naprosto dominantní. Ovšem má i skvělý postoj. Na to, že je to bývalý wrestler, velmi dobře boxuje. Nepochybuji o tom, že se jedná o budoucí hvězdu UFC,” prozradil Matěj Peňáz své dojmy.

“UFC jsme spolu moc neřešili. Samozřejmě bych to ale na takovou úroveň jednou dotáhl moc rád. Věřím tomu. A dobře vím, že mám stále na čem pracovat. Navíc všechno má svůj čas. Určitě mě ale potěšilo, když mi Chimaev říkal, že viděl některé mé zápasy a že mě po tréninku i dost chválil.”

Peňáz se také zmínil o tom, že jej Švédsko překvapilo, protože příprava tam probíhá jinak než u nás. Je to tam mnohem více zaměřené na práci na zemi, na grappling a wrestling. A jelikož právě tam má své největší mezery, tak tento způsob přípravy velice uvítal.

Připomeňme ještě, že Matěj Peňáz není prvním českým bojovníkem, který se v rámci kempu s Chimaevem potkal. Na kemp do Švédska totiž již dříve zamířili například Jiří Procházka, Miloš Petrášek či Michal Martínek.

Zdroj: Kaocko


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ