DomůCZ/SK MMA"Pirát" Krištofič přistoupil na Vémolovu podmínku. Vítěz bere všechno!

“Pirát” Krištofič přistoupil na Vémolovu podmínku. Vítěz bere všechno!

“Pirát” Krištofič o víkendu odpočíval a po víkendu přišel za svými fanoušky s velkou novinkou. Na svůj youtube kanál nahrál video, které naznačuje, že zápasu “Pirát” vs. Vémola na OKTAGONU 30 v O2 areně už s největší pravděpodobností nic nebrání!

Zdroj: OKTAGON MMA

Prozatímního šampiona střední váhy “Piráta” vyzve Terminátor a půjde doslova o všechno. Ve videu níže najdete prohlášení, ve kterém “Pirát” souhlasil s Karlosovou nabídkou. Vítěz tohoto zápasu dostane nejen svou výplatu, ale i výplatu svého soupeře!

Asi není třeba připomínat, že Karlos chtěl za každou cenu nastupovat v červeném rohu, tedy druhý v pořadí. Pravidla však celosvětově jasně stanovují, že vyzyvatel šampiona nastupuje do modrého rohu, jako první v pořadí. Pirát to ve videu označil za nesmysl, přijal Vémolovu nabídku a myslí si, že k zápasu určitě dojde ještě letos.

“Pořád vytahuje, že s ním mám zápasit o všechno, že vítěz bude brát výplaty obou zápasníků. Na to jsem odpověděl, že to nemám zapotřebí. Uběhl nějaký čas. Nechal jsem si to rozležet v hlavě. Možná s tím souvisí i to, jak extrémně tvrdě makáme a jak extrémně se posouvám vpřed.”

“Souhlasím s tím, že vítěz bude 30. 12. brát výplaty obou zápasníků. Tolik jsi naříkal, tolik jsi plakal, až se to stalo. Teď jsem zvědavý, jaké hysterické záchvaty budeš chytat doma. Nejvíc je mi líto tvého krokodýla, který bude muset nejspíš držet dietu, když budeš bez peněz. A obzvlášť se těším, až budu moci o Vánocích potěšit svou dcerku. Vezmu ji někam do hračkářství a koupím jí pěknou velkou hračku. Pak ti pošlu i nějaké pěkné fotky Karlito.”

“Jsem přesvědčený přátelé, že tento zápas bude. Bude to obrovské v tom, že co si vymyslel, to tady bude. Nevím o tom, že by se něco takového někdy stalo u nás a možná ani ve světě, že by se zápasilo o obě výplaty.”

“Moc se na to těším. Už teď jsem několikanásobně lépe připravený než na své poslední dva zápasy, které jsem absolvoval na poslední chvíli, kdy příprava nebyla ani pětinou toho, co už mám za sebou pro tento zápas. Zbývá mi ještě 9-10 týdnů. Budu extrémně připravený, už teď si nesmírně věřím a věřte mi, že tenhle zápas zvládnu, ovládnu ho a ještě si slušně vydělám.”

“Uvidíme se 30. 12. Věřím, že se zápas uskuteční a že i vítězství bude na mé straně.”

Zdroj: YouTube “Pirát” Krištofič | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ