DomůCZ/SK MMA"Pirát" Krištofič přistoupil na Vémolovu podmínku. Vítěz bere všechno!

“Pirát” Krištofič přistoupil na Vémolovu podmínku. Vítěz bere všechno!

“Pirát” Krištofič o víkendu odpočíval a po víkendu přišel za svými fanoušky s velkou novinkou. Na svůj youtube kanál nahrál video, které naznačuje, že zápasu “Pirát” vs. Vémola na OKTAGONU 30 v O2 areně už s největší pravděpodobností nic nebrání!

Zdroj: OKTAGON MMA

Prozatímního šampiona střední váhy “Piráta” vyzve Terminátor a půjde doslova o všechno. Ve videu níže najdete prohlášení, ve kterém “Pirát” souhlasil s Karlosovou nabídkou. Vítěz tohoto zápasu dostane nejen svou výplatu, ale i výplatu svého soupeře!

Asi není třeba připomínat, že Karlos chtěl za každou cenu nastupovat v červeném rohu, tedy druhý v pořadí. Pravidla však celosvětově jasně stanovují, že vyzyvatel šampiona nastupuje do modrého rohu, jako první v pořadí. Pirát to ve videu označil za nesmysl, přijal Vémolovu nabídku a myslí si, že k zápasu určitě dojde ještě letos.

“Pořád vytahuje, že s ním mám zápasit o všechno, že vítěz bude brát výplaty obou zápasníků. Na to jsem odpověděl, že to nemám zapotřebí. Uběhl nějaký čas. Nechal jsem si to rozležet v hlavě. Možná s tím souvisí i to, jak extrémně tvrdě makáme a jak extrémně se posouvám vpřed.”

“Souhlasím s tím, že vítěz bude 30. 12. brát výplaty obou zápasníků. Tolik jsi naříkal, tolik jsi plakal, až se to stalo. Teď jsem zvědavý, jaké hysterické záchvaty budeš chytat doma. Nejvíc je mi líto tvého krokodýla, který bude muset nejspíš držet dietu, když budeš bez peněz. A obzvlášť se těším, až budu moci o Vánocích potěšit svou dcerku. Vezmu ji někam do hračkářství a koupím jí pěknou velkou hračku. Pak ti pošlu i nějaké pěkné fotky Karlito.”

“Jsem přesvědčený přátelé, že tento zápas bude. Bude to obrovské v tom, že co si vymyslel, to tady bude. Nevím o tom, že by se něco takového někdy stalo u nás a možná ani ve světě, že by se zápasilo o obě výplaty.”

“Moc se na to těším. Už teď jsem několikanásobně lépe připravený než na své poslední dva zápasy, které jsem absolvoval na poslední chvíli, kdy příprava nebyla ani pětinou toho, co už mám za sebou pro tento zápas. Zbývá mi ještě 9-10 týdnů. Budu extrémně připravený, už teď si nesmírně věřím a věřte mi, že tenhle zápas zvládnu, ovládnu ho a ještě si slušně vydělám.”

“Uvidíme se 30. 12. Věřím, že se zápas uskuteční a že i vítězství bude na mé straně.”

Zdroj: YouTube “Pirát” Krištofič | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ