DomůCZ/SK MMAV KSW nás už tento víkend čeká nejdražší zápas v historii této...

V KSW nás už tento víkend čeká nejdražší zápas v historii této organizace! KSW 65: Khalidov vs. Soldić – zápasová karta turnaje a kde jej sledovat

Již tuto sobotu se na galavečeru KSW 65 v Gliwicích uskuteční “nejdražší zápas v historii polského MMA” mezi Mamedem Khalidovem a Robertem Soldićem. V sázce nebude nic menšího než titul ve střední váze.

Zdroj: KSW MMA

Zápas mezi dvěma šampiony Mamedem Khalidovem a Roberto Soldićem, bude stát majitele organizace KSW hodně peněz. Jak přiznal jeden z nich, a to Martin Lewandowski, na platy bojovníků organizace vynaloží několik milionů zlotých. Bude to tak nejen nejdražší zápas v historii KSW, ale pravděpodobně i v historii evropského MMA.

Mamed Khalidov je největší hvězdou ve více než 15leté historii KSW. Úřadující šampion střední váhy je nejstarším zápasníkem v historii KSW a šampionem se stal třikrát. V roce 2009 si reprezentant Arrachionu Olsztyn pověsil na bedra pás v lehké váze. O šest let později po porážce Michala Materly usedl na trůn střední váhy. O tři roky později titul uvolnil, ale loni v říjnu se do boje o titul vrátil a znovu si na pás sáhl, když za 36 sekund knokautoval Scotta Askhama. Během své kariéry Khalidov vybojoval 44 zápasů, z nichž 31 ukončil knokautem nebo submisí.

Roberto Soldić si v polské organizaci získal pověst tvrdého knokautéra. Ve svém prvním zápase v KSW se tehdy dvaadvacetiletý Chorvat utkal s Borysem Mankowskim a úřadujícího šampiona naprosto zničil. “Robocop” získal pás a stal se druhým nejmladším šampionem v historii organizace KSW. Zástupce UFD Gym vstoupí do klece po sérii šesti vítězných zápasů, z nichž pět vyhrál knokautem, z toho třikrát v prvním kole.

V rámci galavečera se uskuteční také odveta mezi šampionem pérové váhy Danielem Torresem a bývalým lídrem této váhy Salahdinem Parnassem. Poprvé se utkali na začátku letošního roku, kdy “Tucanao” Francouze bleskově knokautoval, způsobil mu první porážku v kariéře a stal se tak novým šampionem.

Torres má za sebou pět zápasů v kleci KSW a za čtyři z nich získal ocenění za nejlepší zápas nebo knokaut večera. Třiadvacetiletý rodák z Paříže, kterému tisk přezdívá “Kylian Mbappe francouzské MMA scény”, vyhrál v KSW šest zápasů a pokaždé zaujal fanoušky svým fenomenálním a nepředvídatelným stylem.

Na turnaji budeme mít příležitost vidět také dva zástupce českého MMA. Magdaléna Šormová se ve svém debutu v KSW utká s Anitou Bekus. A i když obě bojovnice střídají v posledních utkáních výhry s prohrami, můžeme směle označit naši zápasnici za velkou favoritku tohoto souboje.

V opačné pozici bude Miroslav Brož. Ten se v kleci KSW představí také poprvé a jeho soupeřem bude Adam Niedzwiedz. Ten je, alespoň podle sázkových kanceláří, mírným favoritem zápasu. Polský bojovník má zápasovou bilanci 8-4 a 7 výher docílil submisí. Jeho nejoblíbenější technikou je arm triangle choke. Díky této technice dokázal zvítězit v pěti zápasech.

Kde sledovat turnaj KSW 65: Khalidov vs. Soldić

Datum: 18. prosince 2021
Místo: Arena Gliwice, Gliwice, Polsko

18:00 – Prelims (PPV KSW MMA / Voyo)
19:00 – Main Card  (PPV KSW MMA / Voyo)

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

Zápasová karta turnaje KSW 65: Khalidov vs. Soldić

Main Event

83.9 kg: Mamed Khalidov (35-7-2) vs. Roberto Soldić (19-3-0)

Main Card

65.8 kg: Daniel Torres (12-4-0) vs. Salahdine Parnasse (15-1-1)
65.8 kg: Damian Stasiak (13-7-0) vs. Lom-Ali Eskijew (18-5-0)
70.3 kg: Roman Szymański (14-6-0) vs. Mateusz Legierski (7-0-0)
93 kg: Damian Piwowarczyk (4-0-0) vs. Marc Doussis (7-0-0)
52.2 kg: Anita Bekus (4-2-0) vs. Magdaléna Šormová (11-3-0)
120.2 kg: Michal Kita (20-13-1) vs. Marek Samociuk (3-1-0)
77.1 kg: Adam Niedźwiedź (8-4-0) vs. Miroslav Brož (12-3-0)

Prelims

61.2 kg: Bartosz Rewera (1-0-0) vs. Shamad Erzanukaev (0-0-0)
65.8 kg: Patryk Likus (2-0-0) vs. Alexander Lööf (2-0-0)

Zdroj: KSW MMA | Tapology

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ