mmamag.cz » Zahraniční MMA » Rozmohl se nám tady takový nešvar. Bojovnicím MMA se nechce bojovat, raději se obnažují na sítích » Diskuze Diskuze a zkušenosti: Rozmohl se nám tady takový nešvar. Bojovnicím MMA se nechce bojovat, raději se obnažují na sítích Zpět do článku Radek Šebek 11. 5. 2026