DomůOstatníDvě kladiva na zátylek a raper šel k zemi! Bojovník UFC Marvin...

Dvě kladiva na zátylek a raper šel k zemi! Bojovník UFC Marvin Vettori se zúčastnil rvačky na boxerském galavečeru v Miláně!

Bojovník UFC ve střední váze Marvin Vettori poslal necelý týden po svém posledním zápase své pěsti opět do akce. “The Italian Dream” během rvačky na boxerském galavečeru v Miláně složil italského rapera. A nutno říci, že to nebylo úplně fér.

V pátek 24. března se v Miláně konal boxerský galavečer DAZN, jehož vrcholem byl souboj mezi Ivanem Zuccem a Germainem Brownem. V hledišti se objevil Marvin Vettori společně s raperem Tonym Effem.

Zpěvák, který se zápasníkem UFC přátelí, se dostal do konfliktu s Omarem Nguale Ilungou. To je další italský raper a zároveň boxer s bilancí 23-2-1.

Mezi oběma zpěváky došlo ke rvačce. Do ní se kromě Ilungy a Effeho zapojilo několik dalších lidí. Byl mezi nimi i Vettori, který v jednu chvíli Omara praštil dvěma údery kladivem. Ilunga upadl na zem.

Zásah Vettoriho přišel zezadu a tudíž nebyl úplně fér. Italský bojovník na své počínání asi nebude příliš hrdý.

Marvin Vettori (MMA 19-6-1) ve svém posledním zápase, který proběhl minulý týden na UFC 286, porazil Romana Dolidzeho. Ital se tak vrátil na vítěznou vlnu po loňské prohře s Robertem Whittakerem.

Vettori v UFC působí od roku 2016. Za tu dobu porazil mimo jiné taková jména jako Jack Hermansson, Kevin Holland nebo Paulo Costa. Italský bojovník je v žebříčku UFC ve střední váze na 3. místě.

Zdroj: Twitter Al Zullino

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ