DomůUFCEddie Bravo: "Nikdo v UFC nemá takový arzenál dovedností, jako Tony"

Eddie Bravo: “Nikdo v UFC nemá takový arzenál dovedností, jako Tony”

19. dubna v Brooklynu dojde k zápasu, na který netrpělivě čeká celý svět MMA. Na turnaji UFC 249 se Tony Ferguson pokusí sebrat mistrovský pás lehké váhy Khabibu Nurmagomedovovi.

Embed from Getty Images

V minulosti se k utkání obou borců schylovalo už několikrát, ale nikdy se to, z různých důvodů, nepodařilo dotáhnout do zdárného konce. Věřme, že tentokrát se už konečně dočkáme.

Jeden z Fergusonových trenérů, Eddie Bravo promluvil o tom, jak vidí zápas mezi Khabibem a Tonym.

“Na zápas s Khabibem se připravujeme už dlouho. Vždycky se připravujeme na nejhorší scénář. Khabib je zcela určitě největší výzvou, před kterou Tony kdy stál. Je to pravděpodobně nejlepší zápasník ground-and-pound v historii UFC. Pro náš tým je to nejtěžší úkol, jaký existuje.”

“Khabib je neporažený. Je to jeden z nejlepších bojovníků v historii MMA. Ale musíme si uvědomit, že bylo několik zápasů, ve kterých Khabib nebojoval tak, jak je u něj zvykem. Například jeho zápas s Gleisonem Tibau vypadal jinak, než mnozí předvídali. Stejně tak v utkání s Rafaelem dos Anjosem. Nemohl dělat to, na co je zvyklý. Brazilec se dobře bránil porazům a když už jej Khabib dostal na zem, měl problém jej na ní kontrolovat.”

“Zjednodušeně řečeno, pokud se proti Khabibovi postaví někdo, komu není wrestling cizí, může to Khabibovi působit potíže. Tony trénuje wrestling skoro celý svůj život. Je ohromný rozdíl mezi wrestlingem v podání Conora a Tonyho. Tony se dokáže bránit Khabibovým pokusům o porazy a naopak bude útočit. Nejen údery a kopy, ale také porazy. Khabib by měl mít obavy.”

“Chovám k Khabibovi velkou úctu, on je prostě šíleně dobrý. Ale Tony má strašně moc zbraní. Má největší arzenál dovedností v historii UFC.”

Zdroj:  mmafighting.com | ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ