DomůCZ/SK MMAEpická bitva! Buchinger poráží Barboríka v jednom z nejlepších zápasů v historii...

Epická bitva! Buchinger poráží Barboríka v jednom z nejlepších zápasů v historii organizace OKTAGON MMA

Fanoušek MMA si snad ani nemohl přát lepší vyvrcholení turnaje OKTAGON 27, než které mu nabídl hlavní zápas večera, ve kterém se v titulovém souboji o pás šampiona pérové váhy utkali Ivan Buchinger a Vojto Barborík.

Zdroj: OKTAGON MMA

Pozici favorita v zápase nakonec potvrdil zkušený Buchinger, který svého protivníka porazil jednomyslným rozhodnutím sudích a získal tak pás šampiona pérové váhy. Stal se tak historicky prvním bojovníkem, který drží tituly ve dvou váhových divizích organizace OKTAGON MMA.

Ivan Buchinger většinu fanoušků i odborníků překvapil svým efektním a tvrdým boxem, který dělal Barboríkovi velké problémy. Díky němu “Buki” s největší pravděpodobností získal první dvě kola pro sebe. Třetí a čtvrté kolo šlo naopak za Barboríkem, který výrazně přidal pod kotel, snažil se eliminovat vzdálenost a trápil Buchingera na pletivu.

Rozhodlo tedy páté kolo a především jeho úvod, ve kterém se Buchingerovi podařilo tvrdým úderem poslat Barboríka na zem. Neúprosná bitva nám nabídla také nespočet pokusů o submise a boj na zemi, který snese ta nepřísnější měřítka kvality.

Oba borci se tak postarali o jeden z nejlepších zápasů, který se v kleci organizace OKTAGON MMA kdy odehrál. Možná vůbec ten nejlepší. Podle odezvy fanoušků na sociálních sítích, a nejen těch tuzemských, se jednalo o jeden z nejlepších zápasů letošního roku v celé Evropě. Podle nás by takový zápas byl ozdobou nejednoho galavečera i v nejlepší lize světa, v UFC.

Zdroj: OKTAGON MMA | Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ