Epická bitva! Buchinger poráží Barboríka v jednom z nejlepších zápasů v historii organizace OKTAGON MMA

Fanoušek MMA si snad ani nemohl přát lepší vyvrcholení turnaje OKTAGON 27, než které mu nabídl hlavní zápas večera, ve kterém se v titulovém souboji o pás šampiona pérové váhy utkali Ivan Buchinger a Vojto Barborík.

Zdroj: OKTAGON MMA

Pozici favorita v zápase nakonec potvrdil zkušený Buchinger, který svého protivníka porazil jednomyslným rozhodnutím sudích a získal tak pás šampiona pérové váhy. Stal se tak historicky prvním bojovníkem, který drží tituly ve dvou váhových divizích organizace OKTAGON MMA.

Ivan Buchinger většinu fanoušků i odborníků překvapil svým efektním a tvrdým boxem, který dělal Barboríkovi velké problémy. Díky němu “Buki” s největší pravděpodobností získal první dvě kola pro sebe. Třetí a čtvrté kolo šlo naopak za Barboríkem, který výrazně přidal pod kotel, snažil se eliminovat vzdálenost a trápil Buchingera na pletivu.

Rozhodlo tedy páté kolo a především jeho úvod, ve kterém se Buchingerovi podařilo tvrdým úderem poslat Barboríka na zem. Neúprosná bitva nám nabídla také nespočet pokusů o submise a boj na zemi, který snese ta nepřísnější měřítka kvality.

Oba borci se tak postarali o jeden z nejlepších zápasů, který se v kleci organizace OKTAGON MMA kdy odehrál. Možná vůbec ten nejlepší. Podle odezvy fanoušků na sociálních sítích, a nejen těch tuzemských, se jednalo o jeden z nejlepších zápasů letošního roku v celé Evropě. Podle nás by takový zápas byl ozdobou nejednoho galavečera i v nejlepší lize světa, v UFC.

Zdroj: OKTAGON MMA | Instagram OKTAGON MMA

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMA

PŘEČTI SI TAKÉ