DomůCZ/SK MMAOKTAGON UNDERGROUND 3 - výsledky turnaje

OKTAGON UNDERGROUND 3 – výsledky turnaje

Třetí díl OKTAGON UNDERGROUND je za námi. S každým dalším pokračováním série máme možnost vidět lepší a lepší zápasy.

Foto: OKTAGON MMA

Dnes jsme se navíc dočkali i některých překvapení. Jedním z nich bylo vítězství Melvina Maného nad Tomášem Hronem. Mané vytáhl bezpočet úspěšných takedownů a bylo vidět, že Hron se nemohl po celou dobu dostat do zápasu. Pravidla turnaje mu evidentně nesedla.

Největší překvapení se však zrodilo v hlavním zápase večera, ve kterém 18letá Tereza Bledá porazila naši nejlepší zápasnici MMA, veteránku UFC Lucii Pudilovou.

Tereza Bledá vletěla do zápasu bez jakéhokoli ostychu či respektu vůči mnohem zkušenější soupeřce a v prvním kole ji doslova poházela po oktagonu. Spíše bychom takedowny čekali ze strany Lucky Pudilové, ale ta v prvním kole působila poměrně ospalým dojmem. V postoji nic moc, takedown defense nula.

Lucie se však pomalu dostávala do zápasu. Druhé kolo už bylo z jejího pohledu o dost lepší. Především se jí podařilo natrefovat Terezu koleny v klinčích a při některých jejích pokusech o takedown hrozila gilotinami. Bohužel je nedotáhla.

V posledním kole se Pudilová dopustila velké taktické chyby, když se pokoušela Bledou na zemi škrtit, i když neměla stoprocentní záběr. Místo, aby zvolila boj v postoji, případně se pokusila o jinou submisi, ztratila více než minutu drahocenného času, který jí pak v závěru chyběl, aby zápas otočila.

Výsledky turnaje OKTAGON UNDERGROUND 3

61 kg: Tereza Bledá porazila Lucii Pudilovou nejednomyslným rozhodnutím
80 kg: Leo Brichta porazil Matěje Kozubovského jednomyslným rozhodnutím
100 kg: Daniel Škvor porazil Jana Gottvalda KO v 1. kole
80 kg: Matouš Kohout porazil Jakuba Bahníka nejednomyslným rozhodnutím
100 kg: Melvin Mané porazil Tomáše Hrona jednomyslným rozhodnutím
61 kg: Magdalena Šormová porazila Terezu Dvořákovou většinovým rozhodnutím
90 kg: Matěj Peňáz porazil Adama Dvořáčka jednomyslným rozhodnutím
70 kg: Tadeáš Růžička porazil Štěpána Gubu KO v EXTRA ROUNDU
90 kg: Jakub Klauda porazil Václava Holotu TKO ve 2. kole
70 kg: Luboš Lesák porazil Jana Pajtaše jednomyslným rozhodnutím

Foto: OKTAGON MMA

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ