DomůOstatníFloyd Mayweather Jr.: Dejte mi 300 milionů a bude odveta s Conorem...

Floyd Mayweather Jr.: Dejte mi 300 milionů a bude odveta s Conorem McGregorem

Floyd Mayweather Jr. by se nebránil odvetě boxerského zápasu s hvězdou UFC Conorem McGregorem. Pokud by se s ním však měl utkat, požaduje maličkost – pouhých 300 milionů dolarů.

Embed from Getty Images

Je jasné, že Floyd se už nikdy ke skutečnému profesionálnímu boxu nevrátí. Box mu ale stále generuje gigantické příjmy. I když, jak sám říká, považuje jej jen za relax od svého každodenního byznysu.

Nyní, v rozhovoru pro Fox Sports, Mayweather prohlásil, že za 300 milionů dolarů by šel do odvety s Conorem McGregorem.

“Snadných 300 melounů? Jasně, že jsem pro. Bude to mít stejný průběh jako předtím a stejný výsledek.”

“Prosím vás, souboj s někým, kdo nemá dostatek zkušeností v daném sportu, to je prostě potěšení. Zápas s McGregorem, Khabibem? To je rychlých 300 milionů.”

“Je jasné, že takový souboj musí dávat smysl. Každý musí svým dílem přispět k pořádnému mediálnímu humbuku. Moje éra v profi ringu už skončila. Teď už je box v rukách mladších boxerů. Ale tyto finančně hodně zajímavé souboje, to je skutečné potěšení a parádní zábava.”

“Conor nemá v boxerských rukavicích silný úder. V prvním zápase s ním jsem nic necítil, pro mě to byl sparing. McGregor ví, co bylo na našem zápase dobré a co špatné. Zlé bylo jeho rozhodnutí se mnou bojovat a dobré to, že inkasoval pár milionů. každopádně nemám McGregora rád a to je vše, co bych k tomu řekl.”

UFC spojila v roce 2017 síly s Floydem Mayweatherem Jr., aby společně zorganizovaly super zápas s největší hvězdou MMA a šampionem UFC – Conorem McGregorem.

Konfrontace šampionů v boxu a MMA se ukázala být finanční trefou do černého. Zápas vygeneroval zúčastněným stranám gigantické zisky. Na zápas se prodalo více než 5,3 milionů PPV. Vstupenky na tento duel přinesly dalších cca 55 milionů dolarů.

Garantovaný zisk pro Mayweathera a McGregora tehdy představoval 100, respektive 30 milionů dolarů. Odhaduje se ale, že celkem si Mayweather přišel na 280 milionů dolarů a jeho soupeř 130 milionů dolarů.

Zdroj: Twitter Fox Sports: PBC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ